سوال در مورد شماره مجازی

در این منو چند تب مختلف وجود دارد که با ورود به هر یک میتوانید به ویژگیهایی همچون برقراری تماس یا ارسال پیامک دست پیدا کنید. معمولاً این نرم افزارها در قالب وبسایت فعالیت می کنند. یا شبیه به نرم افزارهای پیام رسان عمل می کنند به این ترتیب برای استفاده از خدمات شماره مجازی به اتصال اینترنت احتیاج داریم. یا اگر این سوالات پاسخگوی نیاز شما نیست می توانید با کلیک بر روی گزینه زیر، سوال در مورد شماره مجازی طرح کنید.

در ضمن میتوان گفت که استفاده از آن تقریبا رایگان است و اگر فقط بخواهید از شماره مجازی خود برای دریافت کدهای تایید اعتبار استفاده کنید، textPlus کارتان را راه میاندازد. با استفاده از Vumber می توانید یک شماره تلفن مجازی از هر کد منطقه(کانادا و آمریکا) انتخاب کنید، بنابراین می توانید یک شماره محلی یا یکی را از یک منطقه دیگر (یا حتی شماره رایگان) انتخاب کنید.

در صورتی که میخواهید از این برنامه برای دریافت شماره مجازی رایگان استفاده کنید، کافی است آن را روی گوشی خود نصب کنید و از طریق آدرس ایمیل خود در آن ثبت نام کنید. هزینه برقراری تماس و استفاده از خدمات این نوع شماره ها معمولاً کمتر از هزینه های اپراتورهای واقعی است.

علت استفاده از شماره های مجازی چیست؟ دیگران در پیام رسان های مختلف شماره تلفنشان را ببینند و یا به تمام اکانت های شخصی آن ها دسترسی پیدا کنند امری طبیعی است. به این ترتیب میتوانید اطلاعات شخصی خود را وارد کرده و در انتها روی گزینه Next ضربه بزنید. بسیاری از برنامهها شماره شخصی شما را به کاربران خود نمایش میدهند و این قطعاً چیزیست که شما دوست نخواهید داشت. چرا که اغلب این اپها فقط برای اندروید توسعه یافتهاند و کمتر شاهد حضور آنها روی سیستم عامل محبوب شرکت اپل هستیم. در این مرحله، فقط کافیست که ابتدا منطقه خود را (مثلا کالیفرنیا) انتخاب کنید و سپس از طریق فیلد بعدی یک پیششماره (مانند ۴۰۸) هم برای شماره مجازی خود در نظر بگیرید.

فقط یک نام کاربری وارد میکنید و یک رمز عبور و پس از آن یک راست به مرحله بعد، یعنی تعیین منطقه و انتخاب پیششماره، ارجاع داده میشوید. با ورود به اپ، textPlus از شما میخواهد که یک حساب کاربری ایجاد کنید. به همین دلیل در ادامه قصد داریم تا آموزش کاملی در این زمینه خدمت شما عزیزان ارائه دهیم. این حساب کاربری هم به شدت سطحی است و اصلا نیازی به داشتن ایمیل یا هر چیز دیگری نیست. در کل، textPlus اپلیکیشن خوبی است و کار کردن با آن اصلا پیچیده نیست. برنامه Primo از بهترین گزینهها برای ساخت شماره مجازی واتس اپ است.

دیدگاهتان را بنویسید