شماره مجازی رایگان (آموزش ساخت)

این برنامه امکان ساخت شماره مجازی آمریکا و کانادا را برای کاربران خود فراهم میکند و کاربران با استفاده از این برنامه ارزشمند میتوانند با سراسر جهان تماس برقرار کنند. این نکات همواره حائز اهمیت هستند و مطمئنا در حین خرید شمارههای مجازی، با چنین مشکلاتی برخورد خواهید داشت. بسیاری از برنامه ها شماره شخصی شما را به کاربران خود نمایش می دهند و این قطعاً چیزیست که شما دوست نخواهید داشت.

شماره کشور های که میتوانید با این برنامه ساخت شماره مجازی تهیه کنید : ایالات متحده، انگلستان، کانادا، اسپانیا، هلند، سوئد، حتی بلژیک ! امکان دایورت کردن شماره تماس مجازی بر روی هر شماره دیگری وجود دارد و شما میتوانید از شماره مجازی خود استفاده کرده و به ساخت اکانتهای جعلی در برنامه های پیام رسانی همچون تلگرام و غیره بپردازید. خبرنگاران| شماره یا سیم کارت مجازی همانند سیم کارت و شماره واقعی شما عمل نموده و به عنوان اطلاعات شخصی شما برای دریافت و ارسال تماس یا پیغامک استفاده می گردد.

حریم خصوصی: همه ما می دانیم که برای استفاده بسیاری از برنامه های پیغام رسان و ثبت نام در آن ها احتیاجمند شماره شخصی شماست. این نرم افزار ها عموماً تحت وب بوده و یا همانند نرم افزار های پیغام رسان عمل می نمایند. برای دانلود این برنامه میتوانید اینجا بزنید ! برای دانلود این برنامه میتوانید اینجا کلیک کنید ! برای ایجاد شماره مجازی برنامههای زیادی وجود دارد که در این مقاله از مجله برقچی قصد داریم به معرفی بهترین برنامهها و ابزارها و همچنین آموزش ساخت شماره مجازی رایگان بپردازیم.

همان طور که در ابتدا عنوان کردیم در بخش دوم مقاله قصد داریم به مزایا و محاسن ساخت شماره مجازی اشاره کنیم تا بفهمیم که این شماره تا چه حد میتواند خوب و مفید باشد. البته خرید شماره مجازی از شرکتهای معتبر باعث میشود تا امنیت این شمارهها بسیار بالا باشد.

در مقایسه با شرکت تلفن خود می توانید تا 90٪ پس انداز کنید. اگر پاسخ شما بله است پس هیچ راه دیگری روی زمین نمیتواند باشد که شما ترجیح دهید از آن استفاده نمایید. چند وقتی هست که شرکت سازنده SmartCall امکان ساختن اکانت برای واتس آپ و تلگرام را محدود کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید