شماره مجازی رایگان (آموزش ساخت)

با وجود اینکه خرید شماره مجازی تمام کشور ها از جمله انگلیس و آمریکا ممکن است، اما کاربران ارزش زیادی برای خرید شماره مجازی کشور فرانسه قائل هستند. برنامه ایی که شماره جعلی آمریکا به ما می دهد که در اجراء مکالمات و تبادل پیام ها یا حتی فعال کردن برنامه های چت به طور رایگان می توان استفاده کرد. Pinger Textfree Web نرم افزاری است که به شما اجازه می دهد تا بتوانید به ساده ترین شکل، و با کمترین محدودیت یک شماره دیجیتالی بسازید و از آن در تمام شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی استفاده کنید. برای این که بتوانید از ابزارهای دیگری به جهت ساخت شماره مجازی برای ارسال پیامک، استفاده کنید، می توانید به این لینک بیایید و راهکارهای آن را دنبال کنید.

از شماره های مجازی برای استفاده بصورت ناشناس و رفع مشکل تحریم کشور ایران میتوان استفاده کرد، برای مثال در سرویس های azure یا اسپاتیفای و سرویس های مشابه با شماره های کشورهای دیگر از آن سرویس استفاده کنید. البته شایان ذکر است که برخی محدودیتهای دیگر در افتتاح حساب بانکی پی پال وجود دارد که باید فکری برای دور زدن آنها داشته باشید.

در حالی که برخی شماره های مجازی در سایر کشورها فقط در صورت زندگی در کشور دیگر ممکن است استفاده شود. کاربرانی که با تلگرام و سرویس های خارجی خداحافظی کرده اند و می خواهند وارد پیام رسان های داخلی شوند، تمایل دارند که بیش از پیش هویت خود را پنهان و از حریم خصوصی خود بهره مند شوند. معمولا کاربران تلگران بیش از هر سرویس دیگری، به دنبال روش ساختن شماره مجازی تلگرام رایگان هستند. اما اگر به دنبال شیوه ای برای ساختن شماره مجازی دائمی هستید می توانید از نسخه جدید این اپلیکیشن استفاده کنید که لینک دانلود آن در بالا ارائه شد.

این شماره تلفن مانند شماره همراههای رایج عمل میکند و از آن برای دریافت و ارسال تماس یا پیامک استفاده میشود. با این روش، بعد از گذشت چند ثانیه یک شماره مجازی موقت به شما ارائه می شود که تنها تا ۲ روز می توانید ازآن استفاده کنید. این قابلیت، به شرکت ها در مدیریت ارتباط با مشتری به صورت موثر و حرفه ای کمک کرد.

دیدگاهتان را بنویسید