شماره مجازی رایگان (آموزش ساخت)

در تلگرام وارد کنید و بلافاصله کد تلگرام برای شما به این برنامه ارسال خواهد شد. با وارد کردن شماره، یک پیام حاوی کد 6 رقمی ارسال شده از طرف واتساپ تجاری دریافت خواهید کرد. با دانلود 2ndLine جدید صاحب یک شماره مجازی برای دریافت پیامک اکانت تلگرام و واتساپ خواهید شد.

عمومی کردن اکانت تنها برای انجام سفارش صورت می گیرد. پس از پایان انجام سفارش که معمولا کمتر از یک ساعت طول می کشد ، میتوانید اکانت خود را مجددا خصوصی نمایید . این شمارهها با هزینه کمتر کار شما را راه انداخته و از صرف هزینه بیشتر نیز جلوگیری خواهند کرد. با استفاده از این ابزار میتوان تماسهای دریافتی شمارهمجازی را به یک شماره دیگر منتقل کرد.

تا تماسهای دریافتی را به تلفنهای فیزیکی متصل به شبکه آنها یا تلفنهای همراهی که سیم کارت در شبکه تلفن همراه آنها ثبت شده متصل کند. شماره انگلیس ساخته شده در قسمت پایین قابل دسترسی می باشد و همچنین پیام ها و کدهای دریافتی نمایش داده می شود. برخی از این اپلیکیشنها تنها شماره مجازی کشور خاصی را ارائه میکنند همچنین برخی آنها تنها برای استفاده در یک سرویس شماره عرضه مینمایند.

در قسمت شماره مجازی برای تلگرام سه برنامه را به شما معرفی کردیم که یکی از آنها همین برنامه بود ولی در این بخش بصورت مفصل توضیح می دهیم تا مشکل شما به کل، حل شود. 1. در این قسمت که می بینید باید مشخصات خود را وارد کنید. وارد برنامه اینستاگرام از گوشی خود شوید . خدماتی نظیر لایک اینستاگرام ، فالور اینستاگرام ، ویو(بازدید) اینستاگرام ، ممبر فعال تلگرام ، ممبر هدفمند تلگرام ، ممبر فیک کانال و یا گروه .

چگونه پیج اینستاگرام خود را باز کنم (پابلیک کنم )؟ این امکان برای شما کاربران گرامی فراهم شده است که از طریق ربات تلگرام نیز سفارش خود را ثبت کنید، سایت این مجموعه با ربات تلگرام همگام سازی شده و تفاوتی در سرویس ها و هزینه ها نمی باشد. برای اسودگی خاطر شما کاربران گرامی امکان دریافت تمامی اعلانات در ربات خرید شماره مجازی تلگرام فراهم شده است . در ادامه آموزش ساخت شماره مجازی برنامه Nextiva را به شما معرفی میکنیم که یک اپلیکیشن برای ایجاد شماره تلفن مجازی است و امکان ایجاد یک شماره مجازی را به هر کاربر فراهم میکند.

دیدگاهتان را بنویسید