شماره مجازی رایگان (آموزش ساخت)

مزیت استفاده از این اپلیکیشن آن است که کاملاً رایگان و بر بستر اینترنت است و هیچ هزینه اضافی در قبال استفاده از این شماره مجازی پرداخت نخواهید کرد. اگر از کاربرانی هستید که علاقهای به اشتراکگذاری شمارهی اصلی خود ندارید یا این که نیاز به ثبتنام بیش از یک بار در این برنامهها دارید، میتوانید از شمارههای مجازی رایگان استفاده کنید.

استفاده کنید. توجه داشته باشید که برخی اپلیکیشن ها تنها برای برنامهی خاصی شماره مجازی ارائه میکنند و نمیتوان از آن شمارهها برای سایر برنامهها استفاده نمود. گزارش های مفیدی در مورد لیست تماسها به کاربران ارائه میدهد. توجه داشته باشید که این برنامه شماره های کشور فیلیپین را ارائه می کند.

این شماره از مکان فارغ است و بستگی به جایی ندارد، شما قادر خواهید بود به کمک ساخت شماره مجازی برای پی پال با هر شماره تلفن دیگری از هر کشور دیگری تماس حاصل کنید. این اپلیکیشن دارای نشانگر وضعیت است که به کاربر کمک می کند تا از وضعیت شمارهمجازی خود مطلع شود.

با استفاده از این برنامه می توانید از چندین شماره مجازی مختلف تماس برقرار کرده و و در صورت نیاز به تماسهای مخاطبین خود هم پاسخ دهید. امکان انتقال تماسهای دریافتی به شماره دیگری وجود دارد. نگرانیای که وجود دارد، مسدود شدن شماره مجازی است! موردی که شاید زیاد با آن مواجه نشده باشید، شماره مجازی برای اپل آیدی است.

امکان تنظیم زمان دقیق در دسترس بودن شماره مجازی را ایجاد میکند. مدت زمان زیادی است که گوشی های دارای دو سیم کارت و حتی بیشتر از دو سیم کارت در بازار موجود هستند. امکان برقرای تماس با شماره مجازی ایجاد شده از این اپلیکیشن به راحتی و با استفاده از مرورگر سیستم وجود دارد برای این کار کافی است با استفاده از مروگر وارد سایت این اپلیکیشن شوید.

دیدگاهتان را بنویسید