شماره مجازی رایگان (آموزش ساخت)

پس درنتیجه برای استفاده از خدمات شمارههای مجازی به اتصال اینترنت نیاز داریم. چرا به شماره مجازی نیاز داریم؟ همان طور که قبلا گفته شد برای برقرار کردن تماس از طریق شماره مجازی باید ۰٫۱ دلار پرداخت نمایید. در این راستا، برای ساخت ایمیلهای متعدد به منظور استفاده در گوگل ویس، تمامی اقدامات را دستی و با رعایت کلیه موارد امنیتی انجام میدهد. طبق تصویر زیر لیستی از پرچم کشورهایی که اسکایپ قادر به فروش شماره هست ازشون را به شما نمایش میدهد.

اما لازم است توجه داشته باشید که استفاده از شمارههای مجازی رایگان حریم خصوصی شما را در معرض خطر قرار میدهد. منشی: با خرید سرویس منشی مجازی شما از یک سو منشی حرفه ای و باتجربه دارید، اما از سوی دیگر نه نیاز به دفتر کار دارید و نه استخدام منشی.

بهترین کار در چنین شرایطی، استفاده از یک شماره مجازی انگلستان و رایگان است. استفاده از این اپلیکیشن و ساخت شماره مجازی کاملاً رایگان است و هیچ هزینهای به همراه نخواهد داشت. همچنین میتوانید تماسهای دریافتی را به هر شماره تلفن همراه یا تلفن ثابت دلخواه در سراسر جهان ارسال کنید. با استفاده از این برنامه تمامی پیامک های ارسالی و دریافتی (از جمله پیامک دریافتی از تلگرام) به همراه تماس های دریافتی نمایش داده می شوند. از آن جایی که پیامرسان واتساپ جزو پیامرسان هایی است که شماره شما برای تمام افراد قابل مشاهده می باشد، از این رو خیلی ها تمایل دارند از شماره های مجازی به جای شماره اصلی و واقعی خود استفاده کنند.

در واقع مجموعه ما گروهی متشکیل از افراد متخصص می باشد که سال های سال است در کنار یکدیگر به انجام خدمات مختلفی از جمله ارائه شماره مجازی واتساپ می پردازد. با فعال کردن شماره تلفن های مجازی برای تجارت خود این تصور را ایجاد کنید. خرید شماره مجازی واتساپ با قیمت مناسب یکی از خواسته های اصلی بسیاری از کاربران در “سایت ما” می باشد. و بالاخره در خط های بعدی باید نام کاربری و رمز عبور دلخواه خود را به نرم افزار بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید