شماره مجازی رایگان (آموزش ساخت)

شماره مجازی یا فیک، شمارهای است که وجود حقیقی ندارد و محدود به یک مکان ثابت هم نیست؛ اما قابلیتهای بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار میدهد. این برنامه ساخت شماره مجازی رایگان، امکانات بینظیری در اختیار کاربران خود قرار میدهد که سادهترین خصوصیت آن رایگان بودن امکانات آن است. این نوع شماره هیچ محدودیت مکانی ندارد و از طرفی هیچ احتیاجی به استفاده از سیم کارت فیزیکی هم نخواهید داشت. همچنین با استفاده از این برنامه میتوان به یک سری امکانات ویژه هم دسترسی داشت. با داشتن شمارههای مجازی، به جای ثبت یک سیم کارت در پیامرسان Whatsapp، میتوان از چند شماره استفاده کرد و حسابهای مختلفی داشت.

بنابراین شما هیچ سرویسی را نخواهید یافت که بدون ثبت نام، به شما شماره مجازی ارائه کند. هیچ شکی در مورد کیفیت و محبوبیت شمارههای مجازی آلمان وجود ندارد. شاید از خودتان بپرسید که آیا امکان خرید شماره مجازی برای استفاده در تمامی شبکههای اجتماعی وجود دارد؟ به عنوان مثال، بسیاری از سیستمها به شما امکان میدهند که یک شماره منحصر به فرد به یک کمپین خاص اختصاص دهید، بنابراین خواهید فهمید که آیا کسی فقط بر اساس این شماره خواستار شرکت در آن کمپین است. با این پیامرسان، قادر خواهید بود مکالمات و گفتوگوهای خود را طبقهبندی کنید.

درصورتیکه کارآفرین تمایل دارد که به موفقیت و پیروزی دست پیدا کند لازم است که با مخاطبان خود ارتباط مؤثر و مداوم داشته باشد و از نیازها، نظرات، انتقادات و پیشنهادهای آنها باخبر و آگاه شود. Phone validator برنامهای است که به جستجو در دیتابیسها میپردازد تا اطلاعاتی در مورد شماره تلفن و مالک آن پیدا کند. استفاده از این اپلیکشین، برای درج اطلاعاتی مانند، آدرس شرکت، شماره تلفن و ایمیل کاربردی است.

این بدان معناست که نمیتوانید از آنها برای دریافت یا برقراری تماسهای منظم همراه استفاده کنید. به عنوان مثال در هنگام ثبتنام در یک وبسایت نمیتوانید از شماره تلفن ایران استفاده کنید. برای ساختن شماره دیجیتالی رایگان، ابزارهای مختلفی وجود دارد که دو نمونه از آن ها را در این مقاله معرفی کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید