شماره مجازی رایگان (آموزش ساخت)

به کمک این برنامه میتوانید در هر جای جهان که هستید یک شماره ثابت از آمریکا یا کانادا داشته باشید و به کمک این برنامه پیامک بدهید یا با مشتریان خودتان در سراسر دنبا تماس برقرار کنید. با خرید شماره مجازی واتساپ در همان تلاش اول پیامک تائید شماره برای شما ارسال شده و نیازی به داشتن نگرانی نیست.

با سایر برنامه های افزودنی مجازی می توان به کاربران دیگر در همان شماره دسترسی داشت. توجه داشته باشید تمام شماره های تلگرام دارای محدودیت ابتدایی یک هفته برای ارسال پیام به کشورهای غیر کشوری که شماره را دریافت کردید می باشند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که داشتن یک آدرس ایمیل به خودی خود نمی تواند باعث ردیابی موقعیت شخص شود.

در همین راستا باید گفت که روش دیگری که می توان از آن ها به منظور رهگیری و ردیابی یک شماره مجازی استفاده کرد، بررسی ایمیل ها است. یکی از ساده ترین روش هایی که برای ردیابی شماره مجازی وجود دارد، بررسی و ردیابی فرد از طریق آی پی است.

تا اینجای این مقاله دو وبسایت محبوب ایجاد شماره مجازی معرفی شد. همچنین در صورتی که مزایا و کاربردهای شماره مجازی را میدانید برنامههای معرفی شده در این مقاله را بررسی کنید و نظرات خودتان را در انتهای پست به اشتراک بگذارید. با استفاده از وبسایتهای معرفی شده میتوانید به راحتی اقدام به ایجاد شمارههای مجازی مورد نظر خودتان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید