شماره مجازی رایگان (آموزش ساخت)

برخی از این اپلیکیشنها تنها شماره مجازی کشور خاصی را ارائه میکنند همچنین برخی آنها تنها برای استفاده در یک سرویس شماره عرضه مینمایند. بسیار پیش آمده برای ثبت نام در سایت های خارجی یا دریافت از سرویس های خارج از کشور مثل اپل ، گوگل ، پی پال و … با مشکل درج شماره تماس اضطراری و فیلد Required (الزامی) مواجه شده باشید. اکنون باید با استفاده از ایمیل و رمز عبور در برنامه ثبت نام کنید. در پایان، لازم به ذکر است که مطالب گفته شده جنبه آموزشی داشته و مسئولیت هرگونه سوء استفاده از آن به عهده خود خواننده میباشد.

شمارههای مجازی اعدادی هستند که وجود فیزیکی ندارند. به همین دلیل شمارههای مجازی را به عنوان شماره تلفن اینترنتی هم میشناسند. در واقع میتوان از شمارههای مجازی به عنوان شمارههای جعلی و ساختگی نام برد که کار سیمکارت واقعی را انجام میدهند. شما با داشتن یک شماره مجازی دیگر تحریمی بر شما اثر ندارد و میتوانید از مزایایی که میخواهید استفاده کنید.

هزینه استفاده از این برنامه هم رایگان است. برنامه TextNow هم از دیگر اپلیکیشنهایی است که امکان ساخت رایگان شماره تلفن مجازی را فراهم میکند. خبر خوب اینکه امکان ساخت شماره مجازی به صورت رایگان هم وجود دارد. تعداد زیادی وبسایت و اپلیکیشن ساخت شماره مجازی وجود دارد. این اپلیکیشن بر روی سیستم عاملهای اندروید و iOS نصب میشود. به این ترتیب حساب اصلی خود را برای استفادههای شخصی و حساب دیگر را برای امور کاری و تجاری بگذارید. در صورتی که تمایل دارید کسب و کاری فعال و پرفروش داشته باشید، راهکارهای زیادی پیش روی شما قرار دارد.

در صورتی که تمایل به دانلود این اپلیکیشن دارید، بسته به سیستم عامل گوشی خودتان یکی از گزینههای زیر را انتخاب و این برنامه را دانلود کنید. می توانید قوانین تماس را تنظیم کنید. شما به کمک واتس اپ میتوانید انواع عکس و ویدئو را به اشتراک بگذارید؛ یا اینکه تماس صوتی و تصویری برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید