شماره مجازی رایگان (آموزش ساخت)

2. سعی کنید تا تنها در صورت نیاز از این نرم افزار استفاده کنید تا در آینده به مشکل بر نخورید. تنها راه برای ایجاد یک اکانت ناشناخته و به اصطلاح روح، خرید شماره مجازی اینستاگرام است. که برای کشور آمریکا است گزینه Get A Custom Number را انتخاب کنید تا شماره مجازی در اختیارتان قرار بگیرد.

اگر بطور کلی تمایل به انتخاب کشور دیگری جهت دریافت شماره داشتید بر روی Choose a different location (شماره 4) کلیک کنید. یک برنامه خوب و بسیار کاربری برای کاربران اندروید و آیفون جهت ساخت شماره مجازی رایگان است. آموزش ساخت شماره مجازی با textnow: TextNow یک سرویس VoIP است که به شما امکان ارسال متن و تماس صوتی از طریق اینترنت را می دهد.

با استفاده از این اپلیکیشن امکان ضبط پست صوتی وجود دارد. امکان برنامه امکانات زیادی را برای شما فراهم میکند که میتوانیم به داشتن ۱۰۰ ابزار مختلف در آن اشاره کنیم. با استفاده از این برنامه امکان اشتراک گذاری فایلها به صورت آنلاین فراهم است. استفاده از این اپلیکیشن و ساخت شماره مجازی کاملاً رایگان است و هیچ هزینهای به همراه نخواهد داشت. کار با این برنامه بسیار آسان است و هیچ پیچیدگیای ندارد. در صورتی که تمایل دارید از این برنامه استفاده کنید، کافی است آن را به صورت رایگان روی گوشی خود نصب و سپس با استفاده از ایمیل خودتان در آن ثبت کنید.

با این حال ، اگر می خواهید با شماره تلفن های خارج از ایالات متحده تماس برقرار کنید ، بسته به کشوری که با آن تماس می گیرید ، هزینه تماس ویژه نیز اعمال می شود. همچنین می توانید به صورت رایگان به هر شماره تلفن ایالات متحده و کانادا تماس برقرار کنید یا متن ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید