شماره مجازی واتساپ را چگونه میسازند؟

توجه داشته باشید که حتی اگر این هزینه را تحمل کنید، چون شماره شما مربوط به آن کشور نیست، قطعاً مشتریان با شور و شوق با شما تماس نمیگیرند. اگر کمی دقت کنید از نام آن هم مشخص است یعنی شماره ای که مختص تلفنی نیست و میتوان آن را به چندین تلفن متصل کرد. بسیاری از کاربران عزیز و محترم با گشت و گذار در میان سایت های ایرانی به دنبال مرکزی هستند که در آن صدها شماره مجازی برای ثبت نام در واتساپ قرار گرفته باشد.

ساخت شماره مجازی رایگان یکی از مواردی است که برای بسیاری از افراد یک مزیت به شمار میرود زیرا میتوانند در تلگرام، واتساپ، اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی حساب کاربری بسازند. یکی از سوالات و ابهاماتی که ممکن است برای برخی از کاربران پیش بیاید این است که چگونه از این شماره مجازی برای عضویت در اپلیکیشنها و پلتفرمهای رسانه اجتماعی مثل اینستاگرام، تلگرام، واتساپ، جیمیل و غیره استفاده کنیم؟

به عنوان مثال، یک شرکت ممکن است یک شماره مجازی با کد منطقه 212، همراه با یک سرویس ارسال نامه الکترونیکی در نیویورک خریداری کند. این کار به شما کمک میکند تا در منطقه اصلی حضور داشته باشید و هزینههای تماسهای ورودی را هم کاهش میدهد. حال در این مقاله با ما همراه باشید تا بهترین برنامه های ساخت شملره مجازی را به شما معرفی کنیم. شایان ذکر است که با در دست داشتن تکست می، این امکان را خواهید داشت تا مکان خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و از این جهت نیازی به دانلود واتساپ نیست.

به کمک این برنامه می توانید بدون دانلود ادوبی کانکت و دیگر اپلیکیشن های با قابلیت ویدئوکال، امکان تماس تصویری و برقراری ارتباط با دیگران را به صورت رایگان، در اختیار داشته باشید. شما می توانید این اپلیکیشن را برای سیستم عامل آندروید از لینک TextPlus Google Play و برای سیستم عامل ios از لینک TextPlus App Store دانلود نمایید. پس از اینکه حساب کاربری شما ایجاد و تایید شد نیاز است که کد منطقه را وارد نمایید و شما می توانید 988 را وارد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید