شماره مجازی واتساپ را چگونه میسازند؟

حال ممکن است شما به هر دلیلی به چند اکانت نیاز داشته باشید و یا اینکه نخواهید با شماره خودتان حساب کاربری ایجاد کنید. در حال حاضر، شماره انگلیس شما ساخته شده و با زدن START CALLING AND TEXTING وارد حساب کاربری خود شوید. این اپ، متاسفانه به ایرانی ها اجازه دانلود نمی دهد و شما باید برای این کار گوگل پلی را Clear Data کنید و با آی پی انگلستان وارد شده و اپ را نصب کنید.

خوبی آنها این است که قابل اعتماد هستند زیرا به سرعت شماره تلفن جایگزین را از وب سایتی که کار نمی کند حذف می کنند. اگر این گزینه را نمی بینید حتما آی پی شما انگلستان نیست، پس در انتخاب آی پی دقت لازم را داشته باشید. در گام سوم از بین شماره هایی که می بینید یکی را انتخاب کرده و بر روی CONFIRM THIS NUMBER بزنید.

بعد از انجام اینکار ایالت دلخواه خود را انتخاب و دکمه Get a Custom Number کلیک کنید. 7. استفاده از این اپلیکیشن و ساخت شماره مجازی کاملاً رایگان است و هیچ هزینهای به همراه نخواهد داشت. با ساخت شماره مجازی واتس اپ همراه پلازا باشید. حتماً برایتان پیش آمده در هنگام ثبت نام در واتس اپ و سایر پیام رسانها نخواهید از شماره تلفن خودتان استفاده کنید. مدت زمان زیادی است که گوشی های دارای دو سیم کارت و حتی بیشتر از دو سیم کارت در بازار موجود هستند. در ابتدا که این گوشی ها به بازار عرضه شدند، استقبال بسیار خوبی از آن ها شد و پشتیبانی گوشی ها از بیش از یک سیم کارت، یکی از قابلیت های مهم گوشی به شمار می آمد.

با استفاده از این برنامه شماره تماس مجازی را دریافت کنید که مربوط به کشور اندونزی میشود. نکته: برای به خطر نیفتادن اطلاعات شما و حفظ امنیت و حریم خصوصی توصیه میکنیم که خود را درگیر شماره مجازی رایگان نکنید؛ بلکه از سایتهای معتبر، شماره مجازی را خریداری کنید و گرفتار دردسرهای ساخت شماره رایگان نشوید.

اما باید دقت داشته باشید استفاده از شماره مجازی ممکن است امنیت کسبوکار شما را تا حد زیادی به خطر بیاندازد. ساخت شماره مجازی رایگان یکی از مواردی است که برای بسیاری از کارآفرینان و سرمایهگذاران یک مزیت به شمار میرود. از قابلیت های این برنامه میتوان به استفاده از صندوق صوتی٬ مسدود کردن شمارههای مزاحم، ضبط مکالمات و تماسهای گروهی با ظرفیت حداکثر 8 نفر اشاره کرد و انتخابی مناسب برای ساخت شماره مجازی ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید