شماره مجازی واتساپ را چگونه میسازند؟

بعد دریافت این شماره می توانید به ارسال و دریافت پیامک، تماس صوتی، چت گروهی، ارسال تصاویر، ویدئو و سایر فایل های مورد نظر خود بپردازید. این شماره در برخی سایت ها شاید بصورت فیک یا صرفا برای پر کردن چیزی وارد کنین و بتوانید از مرحله مورد نظر رد بشین ولی برای بسیاری از سرویس ها برای مصرف کننده حیاتی می باشد. برای همین ESIAtalk را به عنوان راهحلی موقت و بهقولی کار راه بینداز در نظر بگیرید. با ساخت رایگان شماره تلفن مجازی از طریق برنامه TextNow قادر به برقرار تماس و ارسال پیامک رایگان با ساکنین کانادا و آمریکا هم خواهید بود.

در این قسمت شما می توانید یکی از دو کشور آمریکا و سریلانکا را برای ساخت شماره مجازی تعیین کنید. بعد از اجرا کردن، شما می توانید به کمک یکی از دو طریق و کشور، یعنی آمریکا و صربستان، اقدام به تولید شماره دیجیتالی کنید. این برنامه ها همانند یک پیام رسان عمل می کنند. شماره مجازی همانند یک سیم کارت برای شما عمل می کند. چقدر زمان می برد تا سفارش ممبرتلگرام یا فالور اینستاگرام تحویل داده شود ؟

به مدت یک روز میتونید از این شماره مجازی برای ثبتنام در پیامرسانها یا دیگر برنامهها بهره ببرید. با شماره یا ایمیل خود میتوانید در این اپلیکیشن ثبتنام کنید و به محض نامنویسی، یک شماره در اختیارتان قرار میگیرد. ۱. ابتدا از طریق فروشگاه اپاستور و یا گوگلپلی اپلیکیشن textplus را دانلود کنید.

ممکن است همانند بسیاری از افراد نخواهید از شماره شخصی خود در مسنجر ها یا شبکه های اجتماعی استفاده کنید. شمارهای رایگان برای ایجاد حساب در شبکههای اجتماعی میخواهید؟ و برای ساخت اکانتهای مختلف در یک شبکه اجتماعی به جای خرید سیم کارتهای مختلف و پرداخت هزینه از شماره مجازی استفاده میکنند. و همچنین ساخت اکانت در این اپلیکیشن ساده بوده و نیازی به داشتن ایمیل ندارد. یکی از روشهای کاملاً مطمئن ولی غیررایگان برای داشتن شماره مجازی واتساپ استفاده از برنامه Hushed است.

با داشتن یک شماره مجازی نیاز به سیم کارت فیزیکی نخواهید داشت و از طریق اینترنت می توانید از شماره خود استفاده کنید. این تماس در خطوط بین المللی بصورت مستقیم و در خطوط عادی در سرویس های اینترنتی و پیامرسان هایی مثل واتساپ مقدور می باشد. تمامی شماره های ارائه شده در “سایت ما” ریپورت نبوده و برای دریافت و ارسال پیامک سریع ترین حالت را دارا می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید