شماره مجازی واتساپ را چگونه میسازند؟

به کمک شماره مجازی و بدون وارد کردن شماره حقیقی می توان این برنامه ها را با حفظ حریم خصوصی فعال کرد. به این ترتیب می توان با سیمکارت مجازی سایر کشورها اقدام به برقراری تماس (صوتی یا تصویری) و ارسال پیامک نمود. در صورتی که شما هم با این خطاها رو به رو شدید پیشنهاد می کنیم روش های دیگر ساخت شماره مجازی را امتحان کنید.

لازم به ذکر است که تماس و ارسال پیامک با استفاده از سیمکارت مجازی رایگان نیست؛ اما در مقایسه با شماره های حقیقی هزینه های کمتری دارد. شماره مجازی اسامی دیگری هم دارد و به شمارهتلفنهای از بین رونده، شمارههای تقلبی یا شمارههای از بین رونده هم معروف هستند. زیرا علاوه بر شما افراد دیگری نیز به این شماره مجازی دسترسی داشته و می توانند به اطلاعات شما دست یابند. به همین دلیل، توصیه می شود برای فعالسازی برنامه های پیام رسان و … که اطلاعات شخصی و محرمانه و حتی مالی شما را در خود ثبت می کنند، از شماره های مجازی استفاده نکنید.

البته با استفاده از این نوع شماره ها خطر سرقت اطلاعات و کلاهبرداری نیز بیشتر می شود. توجه داشته باشید که برای این نوع شماره میتوان از منشی طتلفنی، تلفن گویا و قابلیت ضبط صدا هم استفاده کرد و در این زمینه هم هیچ محدودیتی نخواهید داشت. بسیاری از افراد، به دلایل گوناگونی دوست ندارند شماره تلفن خود را در اختیار دیگران قرار دهند.

کاربران در زمان ثبت نام می توانند شماره تلفن کشورهای مختلف را درخواست کنند. تا پیش از این به فکر هیچکدام از کاربران نمیرسید که بتوانند با خرید شماره مجازی واتساپ، یک اکانت برای خود بسازند؛ زیرا واتساپ امنیت بسیار بالایی دارد و چنین اتفاقاتی به وفور مشاهده نمیشود. برای حل این مشکل می توان از شماره های مجازی کشورهای مختلف استفاده کرد. از مشکلات این کار می توان به خرید چندین سیمکارت و نگهداری از آنها اشاره کرد.

هر شماره مجازی، تاریخ انقضای مشخصی دارد که باید قبل از اتمام و با صرف هزینه آنها را دائمی کرده یا برای شماره جدید اقدام کنید. توجه داشته باشید تمام شماره های تلگرام دارای محدودیت ابتدایی یک هفته برای ارسال پیام به کشورهای غیر کشوری که شماره را دریافت کردید می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید