شماره مجازی واتساپ را چگونه میسازند؟

اگر بنا به هر دلیلی تمایل دارید که یک شماره مجازی رایگان بسازید با استفاده از آن به رد و بدل پیام و تماسهای تلفنی با دوستان خود بپردازید، این مقاله راهنمای جامع و کاربر را خدمتتان ارائه میکند. تماسهای تلفنی نامحدود نیز توسط این برنامه پشتیبانی میشود. برای ساخت اکانت جدید در صفحه اصلی برنامه بر روی گزینه Sing Up کلیک کنید.

2. بعد از برنامه TextNow وارد آن شوید و اکانت جدید بسازید. بر اساس نوع تلفن همراهی که دارید گاه از شما خواسته می شود که در تنظیمات تلفن خود برای نصب یک برنامه جدید مجوز داشته باشید که با فعال کردن بخش مربوطه این کار به سادگی صورت می گیرد.

این یکی از برنامه های ارتباطی دارای رتبه برتر است که در آن کاربران شماره تلفن بی نظیر ایالات متحده خود را دریافت می کنند که می تواند برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار گیرد. رنامه Text Free & Call Free یا سیم کارت مجازی یکی از برنامههای عالی برای ساخت شماره مجازی رایگان است. در گام سوم از بین شماره هایی که می بینید یکی را انتخاب کرده و بر روی CONFIRM THIS NUMBER بزنید. اگر کد معرف ندارید گزینه Skip را بزنید تا از این مرحله عبور کنید.

پس از اجرای برنامه روی گزینه Start بزنید. در ادامه ایمیل و پسورد خود را وارد و بر روی Create Account کلیک کنید. مجدداً، یادآوری می کنیم که این برنامه، ایمیل فیک را نمی پذیرد. نکته مهم: پیش از شروع آموزش بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که نباید اطمینان چندانی به شماره مجازی رایگان داشته باشید!

سامانه مرکز آموزش های الکترونیکی دانشگاه ملایر آماده استفاده اساتید و دانشجویان است. حال می توانید از آن در شبکه های اجتماعی یا موارد دیگر مورد استفاده قرار دهید. ممکن است همانند بسیاری از افراد نخواهید از شماره شخصی خود در مسنجر ها یا شبکه های اجتماعی استفاده کنید. 1. ابتدا برنامه TextNow را از طریق لینک های زیر دانلود و نصب کنید. مرحله ی آخر برای تایید ربات نبودن شما می باشد که برای برخی از کاربران به درستی عمل نکرده و تصویر زیر نمایش داده می شود. در مرحله بعد از ثبت نام برای دریافت شماره مجازی از شما میخواهد که کد منطقه (Area code) وارد کنید تا شماره مجازی آن منطقه در آمریکا را به شما ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید