شماره مجازی واتساپ را چگونه میسازند؟

شما با ساخت یک شماره مجازی، شماره ای ثابت از یک کشور دیگر را در اختیار میگیرید. قابلیت ضبط فیلم جلسات بصورت کاملا حرفه ای. خرید شماره مجازی واتساپ از تمام کشور ها در پنل کاربری شما در آریاپی امکانپذیر است، جهت خرید شماره مجازی وارد حساب کاربری خود شوید و سرویس مربوطه را بصورت آنی تحویل بگیرید.

امروزه تقاضای خرید شماره مجازی از تمام کشورها به قدری زیاد است که میتوان تعداد زیاد سرویسدهندگان فعال در بازار را مشاهده کرد. Call Hippo یک سیستم تولید شماره مجازی است که به سهولت و بدون مشکل خاصی قابل شخصی سازی توسط کاربر می باشد و با استفاده از آن قادر خواهید بود شماره مجازی تلگرام بسازید. اگر می خواهید با شماره ناشناس خود یک تماس تلفنی برقرار کنید، فقط از شماره تلفنی که در سیستم شماره مجازی ثبت کرده اید با شماره Vumber خود تماس بگیرید.

Nextiva یک سیستم شماره تلفن مجازی است و این امکان را فراهم کرده است که کنفرانسهای صوتی و تصویری فقط با یک کلیک ماوس قابل انجام باشد. این برنامه یک ابزار تماس نامحدود است که امکان انتقال تماس به هر دستگاهی را فراهم کرده است. امکان برنامه امکانات زیادی را برای شما فراهم میکند که میتوانیم به داشتن ۱۰۰ ابزار مختلف در آن اشاره کنیم. این ابزار VoIP نمایی کاملا واقعی از مشتریان شما را در سطح منحصربهفرد ارائه خواهد داد. اما آخرین تب، مختص اطلاعات شماست که شماره مجازی شما هم در بالای آن خودنمایی میکند. امکان ساخت شماره مجازی خصوصی هم در سایت وجود دارد که مسلماً باید هزینه لازم را بپردازید.

بسیاری از کاربران عزیز و محترم با گشت و گذار در میان سایت های ایرانی به دنبال مرکزی هستند که در آن صدها شماره مجازی برای ثبت نام در واتساپ قرار گرفته باشد. کاربران میتوانند زمان و تاریخ در دسترس بودن گوشیهای خود را تنظیم کنند. شما بدون پرداخت هزینهی اضافی میتوانید شمارههای منطقه را بهصورت منحصربهفرد تنظیم کنید.

بسیاری افراد که تجربه استفاده از شماره مجازی فرانسه را دارند، عمدتا به تعریف و تمجید از سرویسهای این کشور میپردازند و رضایت کاملی از شمارههای مجازی کشور فرانسه دارند. با استفاده از اپلیکیشن phone میتوان گروهها مورد نظر را ایجاد کرد. شما میتوانید در بیش از ۵۰ کشور جهان، شمارههای محلی داشته باشید و با مشتریان خود ارتباط بگیرید. این نرم افزار یک شماره تلفن محلی رایگان به شما میدهد و میتوانید از طریق ایمیل نیز به دریافت و ارسال پیامهای صوتی بپردازید. حتی میتوانید شمارههای محلی را به سرعت دریافت کرده و آنها را به لیست شمارههای خود اضافه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید