شماره مجازی واتساپ را چگونه میسازند؟

با شماره های مجازی میتوان تماس برقرار کرد و پیامک دریافت و ارسال کرد با این تفاوت که هزینه ای بابت تماس و پیامک پرداخت نمی کنیم و فقط از اینترنت گوشی یا وای فای استفاده میکنیم. با استفاده از Vumber می توانید یک شماره تلفن مجازی از هر کد منطقه(کانادا و آمریکا) انتخاب کنید، بنابراین می توانید یک شماره محلی یا یکی را از یک منطقه دیگر (یا حتی شماره رایگان) انتخاب کنید. اگر شماره مجازی آمریکا یا کانادا یا کشورهای دیگر را داشته باشید خیلی راحت میتوانید در این برنامهها ثبت نام و از خدمات آنها استفاده کنید.

این برنامه بیشتر برای ساخت شماره مجازی کشور آمریکا و کانادا مورد استفاده قرار می گیرد. شماره مجازی یکی از پر استفاده ترین خدمات مجازی میباشد که شما میتوانید اکانت های مجازی بسازید ، در آین آموزش ساخت شماره مجازی رایگان را یاد میگیریم . این برنامه هم یکی دیگر از برنامههای خوب و رایگان دیگری است که امکان دریافت و ساخت شماره مجازی را برای شما فراهم میکند و استفاده از آن کاملاً رایگان است.

یکی از برگزیده ترین و پرطرفدار ترین برنامه های ساخت شماره مجازی رایگان برای کاربران اندروید است. می توانید با آموزش ساخت شماره مجازی لتونی یک شماره رایگان برای خود بسازید. با این حال برنامه های مختلفی هستند که به شما کمک می کنند تا شماره مجازی رایگان بسازید و از آن ها استفاده کنید. برای ساخت شماره مجازی رایگان آمریکا کافیست این برنامه را دانلود کنید و بعد از ثبت آدرس ایمیل خود کد تایید را از طریق ایمیلتان دریافت کنید و وارد برنامه شوید و به صورت رایگان شماره مجازی آمریکا بسازید.

برای آموزش ساخت شماره مجازی رایگان تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. در این مقاله تعدادی از اپلیکیشن های ساخت شماره مجازی رایگان را به شما معرفی کنیم. در این جا بخش نخست مقاله به اتمام میرسد و باید وارد بخش دوم مقاله بشویم. به این ترتیب میتوانید ثبتنام خود را کامل کرده و شماره مجازی رایگان دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید