شماره مجازی واتساپ را چگونه میسازند؟

به محض انتخاب کد، شمارههایی پیشنهادی در مقابل شما قرار میگیره که میتونید یکی از آن ها را به دلخواه خود انتخاب کنید. حالا باید در برنامه ثبت نام کنید، برای ثبت نام از شما فقط درخواست یک ایمیل را دارد که می توانید از ایمیل خود در ثبت نام استفاده کنید.

اما اگر نمی خواهید از ایمیل خودتان استفاده کنید می توانید وارد لینک زیر شوید و یک ایمیل موقت ۱۰ دقیقه ای ایجاد کنید تا از همین ایمیل برای ثبت نام بتوانید استفاده کنید. حال با یک پیام در اپلیکیشن موفقت آمیز بودن ساخت شماره مجازی و شماره شما به نمایش در می آید که حاکی از به پایان رسیدن کار است. برای مثال اگر محصولات و یا خدمات شما به گونهای باشد که در فرانسه مشتری و مخاطب بیشتری دارد، به نظر شما قرار دادن یک شماره تماس ایرانی اعتماد مشتری شما را بیشتر جلب خواهد کرد یا یک شماره ثابت در فرانسه؟

دریافت کرد . امکان دایورت کردن شماره مجازی رو هر شماره دیگری فراهم است و میتوان از این شماره ها برای ساخت اکانت های مختلف تلگرام , وایبر , واتساپ و… استفاده کرد. این 5 شماره تلفن جایگزین از آمریکا و 3 شماره تلفن از بریتانیا برای دریافت پیام های متنی آنلاین ارائه می دهد.

حتی میتوانید اعلانهای موجود را از طریق گوشی همراه خود دریافت کنید و با استفاده از این تلفن نرمافزاری، از کامپیوتر شخصی خود نیز تماس برقرار کنید. با صفحه بالا مواجه خواهید شد. پس از وارد شدن به سایت به صورت خودکار و بدون ثبت نام یک ایمیل برای شما ایجاد خواهد شد و هر ایمیلی به این آدرس ایمیل ارسال شود می توانید در همین صفحه مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید