شماره مجازی چیست؟

در این مرحله شماره مجازی شما ساخته شده و نمایش داده می شود. در این مرحله یک کد سه رقمی دلخواه وارد نمایید و گزینه Continue را بزنید. البته قبل از کار، باید به یک وی پی ان با آی پی آمریکا وصل شد. از مزایای ساخت شماره مجازی باخبرید؟

در این آموزش ما روش ساخت اکانت را به شما آموزش می دهیم. سرشماره شماره مجازی مثل سرشماره شمارههای تلفن ثابت است و به همین خاطر مخاطب یا مشتری خیلی راحت تصور میکند که شما در کشور مقصد دفتر دارید و با شما تماس میگیرد. همچنین یک مزیت ساخت شماره مجازی اینست که میتوانید معیارهای اصلی مشتری را از طریق خط تلفن مجازی خود پیگیری کنید. امکان دایورت کردن شماره تماس مجازی بر روی هر شماره دیگری وجود دارد و شما میتوانید از شماره مجازی خود استفاده کرده و به ساخت اکانتهای جعلی در برنامه های پیام رسانی همچون تلگرام و غیره بپردازید.

به همین علت راه حل دیگر این کار یعنی خرید شماره مجازی واتساپ بهترین پیشنهادی است که پیش روی شما قرار گرفته و می توانید از آن برای رسیدن به مقاصدتان استفاده کنید. در این مطلب تلاش کردیم تا به بررسی سایت مکس نامبر پرداخته، شما را با این سامانه خرید شماره مجازی آشنا کنیم و در رابطه با ویژگی ها و امکانات این سامانه اطلاعات کاملی را ارائه دهیم.

ابتدا بهتر است که در مورد اینکه شماره مجازی چیست صحبت کنیم. شماره تلفن مجازی به شماره ای گفته می شود که به یک مکان ثابت محدود نیست. حتی میتوان آن را بین تلفن های مختلف جابه جا کرد. با استفاده از این وبسایت شما میتوانید یک شماره تلفن رایگان، محلی یا بین المللی از کشور مورد نظر خود دریافت کنید.

کافی است به وب سایت آن ها مراجعه کنید و از بین لیست جامعی که در آن، تمامی کشور ها را می توان دید شماره مجازی مخصوص به هر کشور را دریافت کنید. دادراه این امکان را برای شما فراهم آورده است تا با مرور سوالات حقوقی در مورد شماره مجازی از مشاوره حقوقی در مورد شماره مجازی به صورت رایگان بهره مند شوید. داشتن یک اسمارت فون اندرویدی و یا لااقل یک شبیه ساز اندروید مثل بلو استکس یا میمو MEmuنیز برای این کار لازم است. بعد از ورود به نرم افزار باید یک شماره شخصی و یا ایمیل به برنامه بدهید تا یک اکانت کاربری برای شما ایجاد شود.

دیدگاهتان را بنویسید