شماره مجازی چیست؟

در صورتی که تمایل دارید با این نوع شماره آشنا شوید و محصولات و خدمات خود را در سراسر جهان به فروش برسانید، تا پایان این مقاله با ما همراه شوید. سریعاً توسط کمپانیهای بزرگ از جمله تلگرام، واتساپ و… فیلتر و مسدود میشوند تا کاربر غیر واقعی ثبت نام نکند ضمن اینکه این شمارهها داری مدت زمانی بوده و باید همیشه از زمان انقضای شماره مجازی خود اطلاع داشته باشید.

همچنین این شماره ها چون به شکلی اختصاصی ردیابی و تخصیص داده می شود، مطمئن باشید که جز شما هیچکس به این شماره و پیام های آن دسترسی نخواهد داشت. این سایت هر 2 هفته یک بار شماره ها را تغییر می دهند. امکان انتقال شماره مجازی به هر شماره ای برای کاربر وجود دارد.

شماره ای میباشد که متعلق به شما نیست و به صورت مجازی بوده و میتوایند پیامک تایید بگیرد. و حسابتان از دست می رود.در صورتی که کاربر حرفه ای هستید و از شماره مجازی برای کسب کارتان استفاده می کنید بهتر است. با استفاده از شماره مجازی ساخته شده با این اپلیکیشن میتوان مکالمه ای خصوصی و ایمن داشت.

به کمک این برنامه میتوانید در هر جای جهان که هستید یک شماره ثابت از آمریکا یا کانادا داشته باشید و به کمک این برنامه پیامک بدهید یا با مشتریان خودتان در سراسر دنبا تماس برقرار کنید. به هیچ عنوان گارانتی ندارند و هر لحظه ممکن است در اختیار کاربر دیگری قرار گیرند.در نتیجه اگر شما به هر دلیلی حساب خود را از دست بدهید.

مطابق ماده ۲۵ قانون جرائم رایانهای، شماره مجازی از مصادیق محتوای مجرمانه به حساب میآید. شماره مجازی واتساپ در چنین مواقعی به کارتان میآید. برای دریافت پیامک تایید ثبت نام نمی توانید از آن شماره مجازی استفاده کنید. برای کسب وکارهای که در فضای بین المللی فعالیت میکنند استفاده از شماره تلفن کشور هدف با استفاده از ایجاد شمارهمجازی بسیار مفید است و به نوعی باعث افزایش اعتبار آن کسب وکار در کشور هدف میشود. در حال حاضر خرید شماره مجازی پی پل از سایت آریاپی ممکن است.

دیدگاهتان را بنویسید