شماره مجازی چیست؟

این 5 شماره تلفن جایگزین از آمریکا و 3 شماره تلفن از بریتانیا برای دریافت پیام های متنی آنلاین ارائه می دهد. میتوانید به کمک این برنامه برای شمارههای مقصد خود در آمریکا و کانادا پیامک گروهی ارسال کنید. می توانید پیام خوش آمدگویی صندوق صوتی خود را با صدای خود ضبط کنید.

شامل پیام صوتی و غربالگری تماس است. نامبرلند دارای نشان ملی ثبت از مرکز فناوری اطلاعات و رسانههای دیجیتال است. به این ترتیب میتوانید اطلاعات شخصی خود را وارد کرده و در انتها روی گزینه Next ضربه بزنید. چهار طرح Talkroute وجود دارد که می توانید بسته به نیاز خود انتخاب کنید، هر طرح به تدریج دارای ویژگی های بیشتری می شود.

چهار برنامه وجود دارد که می توانید انتخاب کنید، هرکدام با تعداد مختلفی از شماره های مجازی که می توانید استفاده کنید و تعداد دقایقی متفاوت که توسط برنامه پشتیبانی می شوند. با استفاده از ۲ndLine ، به راحتی می توانید شماره تلفنی محلی را تهیه کنید که بتوانید به دوستان خود بدهید. به علاوه، شما میتوانید شماره تلفن مجازی تهران خود را در کمتر از ۵ دقیقه و به صورت اینترنتی و طی فرآیندی بسیار راحت خریداری کنید.

امروزه تقاضای خرید شماره مجازی از تمام کشورها به قدری زیاد است که میتوان تعداد زیاد سرویسدهندگان فعال در بازار را مشاهده کرد. منشی: با خرید سرویس منشی مجازی شما از یک سو منشی حرفه ای و باتجربه دارید، اما از سوی دیگر نه نیاز به دفتر کار دارید و نه استخدام منشی.

در حال حاضر خرید شماره مجازی پی پل از سایت آریاپی ممکن است. بیش از نیم میلیون شماره مجازی برای انتخاب وجود دارد، از جمله شماره های رایگان از ده ها کشور. شماره مجازی ملی مربوط به هیچ شهر یا منطقهای نیستند، بلکه فقط مربوط به یک کشور میشوند. بنابراین حتی اگر تصمیم بگیرید دفتر کارتان را جابجا کنید و یا حتی دفتر کارتان را ببندید، خط تلفن ثابت کسب و کارتان ثابت باقی میماند. برای نمونه، شما با خریداری یک شماره تلفن مجازی تهران از «دفتر شما»، میتوانید سرویس فکس اینترنتی، تلفن گویا و حتی منشی راه دور نیز دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید