شماره مجازی چیست؟

برای این کار، به ایمیل خودتان بروید و پیامی که از سوی برنامه تکست فری ارسال شده را باز نمایید.(ممکن است در پوشه هرزنامه باشد) سپس، بر روی دکمه آبی رنگ verify my email بزنید. پس از استفاده از شماره مجازی پیامی برای من آمد مبنی بر اینکه شما ورود غیر مجاز دارید و به زودی شماره شما مسدود می شود، چه باید کنم؟ بنابراین برای تهیه شماره مجازی آن کشور ها باید از نسخه پولی این برنامه ها استفاده شود. به همین علت راه حل دیگر این کار یعنی خرید شماره مجازی واتساپ بهترین پیشنهادی است که پیش روی شما قرار گرفته و می توانید از آن برای رسیدن به مقاصدتان استفاده کنید.

یکی از بهترین راهها برای استفاده از این اپلیکیشنها و یا استفاده از امکانات این سایتها، استفاده از شماره مجازی است. یکی از راه حلها، خرید چند سیمکارت متفاوت است که خب هم وقتگیر بوده و هم هزینهبر، بنابراین بهتر است که از شماره مجازی رایگان استفاده کنید. در این مقاله قصد داریم که به آموزش انواع روش های ساخت رایگان شماره تلفن مجازی و همچنین ساخت اکانت مجازی تلگرام با استفاده از آنها بپردازیم.

این شما و این هم آموزش ساخت شماره مجازی رایگان به شکلی کاملا کاربردی و آسان. یعنی اگر کسی با شماره مجازی شما تماس گرفت، میتوانید با گوشی هوشمند خود به او پاسخ دهید. برای خرید شماره مجازی اندونزی و دیگر کشور ها میتوانید از دو سایت معرفی شده اقدام به خرید کنید.

برنامه های زیادی برای گرفتن شماره مجازی وجود داشت اما بعد از مدتی همه شرکت های ارائه دهنده این سرویس ها نسخه رایگان را غیر فعال میکنند. این شماره های ارائه شده با شماره های رایگانی که در اپلیکیشن ها ارائه میشود تمایز زیادی دارد و مهمترین تفاوت آنها این هست که در اپلیکیشن ها به افراد مختلف این شماره واگذار میشود. با شماره تلفن مجازی رایگان مشتریان میتوانند با استفاده از آن بدون اینکه هزینه ای برای آنها داشته باشد تماس برقرار کنند.

ساختن و استفاده این شمارهها بسیار راحت است. شمارههای این برنامه مربوط به کانادا و آمریکا است و امکان تماس گرفتن و ارسال و دریافت پیامک به صورت کاملاً نامحدود و رایگان در این برنامه وجود دارد. یکی از دغدغههای اصلی بسیاری از افراد برای داشتن شماره مجازی، مسئله امنیت آن است. هر نوع شماره با یک کد منطقه یا یک پیش شماره مشخص میشود – مانند منهتن ، نیویورک ، ایالات متحده آمریکا (۲۱۲) ، استکهلم (۸) ، سوئد و شمارههای رایگان در ایالات متحده (۸۰۰).

دیدگاهتان را بنویسید