شماره مجازی چیست؟

این برنامه ها در برابر کاربران زیادی که دارند تعداد شماره محدودی دارند و شماره های مجازی را به صورت موقت در اختیار کاربران قرار می دهند. در فضای مجازی همواره ممکن است مشکلی خارج از تصور شما به وجود بیاید که دسترسی شما به شماره سرویس را از بین ببرد.

اکنون به تب Preferences بروید و فرم Get a number را پر کنید. سپس، اجازه دسترسی به میکروفون را صادر کنید و در صفحه بعدی گزینه MAYBE LATER را انتخاب نمایید. حتی میتوانید از طریق پیام کوتاهی که روی شمارهی دفتر شما ثبت شده است، پاسخدهی به تماسهای مشتریان را انجام دهید. با استفاده از شماره مجازی که این برنامه در اختیار شما قرار میدهد به صورت نامحدود از پیام ها و تماس های نامحدود بهره مند میشوید.

شماره خودمو؟ اولشو میگما رنجش یک هس شماره ایرانی خودمو بزنم یا باید ی شماره مجازی داشته باشم؟ در نتیجه استفاده از این شماره ها برای کسب و کار گزینه مناسبی نیست. مسلما کاربر بعد ازدریافت شماره اکانت برنامه های مختلف نظیر تلگرام , واتساپ , وایبر , اینستاگرام و… را نصب میکند و اطلاعات شما برای کاربر جدید نمایش داده میشود.

کاربران می توانند از این شماره برای هرگونه تأیید صحت حساب های تلگرام ، واتساپ ، خود استفاده کنند. برای این که موفق به ساختن شماره مجازی واتساپ به صورت بین المللی شوید، می توانید از نرم افزار ساخت شماره مجازی رایگان Primo استفاده کنید. این برنامه به شما کمک میکند که شماره مجازی خود را بدون هیچ گونه زحمتی انتقال دهید.

دیدگاهتان را بنویسید