شماره مجازی چیست؟

TalkU یکی از بهترین و برترترین برنامه های اندرویدی است که می تواند برای برقراری تماس تلفنی رایگان و ارزان به هر کس از طریق WiFi و داده های تلفن همراه استفاده شود. در حال حاضر تعداد زیادی وبسایت، برنامه و ربات شماره مجازی واتساپ برای راحتی کاربران شبکههای اجتماعی در دسترس هستند.

چه تفاوتی میکند دفتر کاری در یک کشور دارید یانه؟ این برنامه به شما کمک میکند که شماره مجازی خود را بدون هیچ گونه زحمتی انتقال دهید. مسلما کاربر بعد ازدریافت شماره اکانت برنامه های مختلف نظیر تلگرام , واتساپ , وایبر , اینستاگرام و… را نصب میکند و اطلاعات شما برای کاربر جدید نمایش داده میشود. ممکن است شخصی با استفاده از این شمارههای فیک و مجازی برای شما مزاحمت ایجاد کند. همان طور که اشاره کردیم، برای خرید شماره مجازی نباید به هر شخصی اعتماد کنید و برای انجام این کار بهتر است از یکی از شرکتهای معتبر این کار را انجام دهید.

در نتیجه یک نوع سرقت اطلاعات شخصی شما محسوب میشود و باعث بروز مشکلات برای کاربر می گردد. بانک ملت در راستای گسترش خدمات بانکداری الکترونیک و نیز توسعه و تنوع روشهای پرداخت اقساط تسهیلات، اقدام به راه اندازی سامانه پرداخت اقساط تسهیلات متمرکز نموده است . ولی باید بدانید که روشهای ذکر شده دراینجا، ثبات بسیار زیادی ندارند و ممکن است دچار مشکلاتی شوید. برنامه ساخت شماره مجازی رایگان به شما در موارد زیادی کمک خواهد کرد. در این مقاله برای شما عزیزان به آموزش ساخت شماره مجازی رایگان با برنامه های مختلف برای اکانت های تلگرام , گوگل ، اپل آیدی ، وایبر , واتساپ , لاین و… پرداختیم.

در ضمن حواستان به مجوزهایی که اپها برای اجرا از شما درخواست میکنند باشد. این برنامه امکانات بینظیری در اختیار کاربران خود قرار میدهد که سادهترین خصوصیت آن رایگان بودن امکانات آن است. این برنامه فقط ۵ روز رایگان است و پس از این فرصت نهایت استفاده را بکنید و با استفاده از این اپلیکیشن به دوستان خود پیام دهید و یا یا آن ها تماس بگیرید. از مزایای دیگر این برنامه میتوان به قابلیت چت گروهی و خصوصی با کاربران , کیفیت بالای تماس و پیام با کاربران و… اشاره کرد. حتی میتوانید از طریق پیام کوتاهی که روی شمارهی دفتر شما ثبت شده است، پاسخدهی به تماسهای مشتریان را انجام دهید.

این امکان برای شما فراهم خواهد شد که با استفاده از مسیریابی، به گوشی هوشمند یا شمارههای دیگر دسترسی پیدا کرده و چندین تماس را بهصورت همزمان انجام دهید. این امکان نیز برای شما فراهم شده است تا پیامهای حرفهای که از مشتریان دریافت شده است را ضبط کنید. این برنامه یک شماره تلفن حرفهای را در اختیار شما قرار میدهد که قابل استفاده از گوشیهای همراه یا تلفن ثابت خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید