شماره مجازی چیست؟

Grasshopper از تماسها، پیامکها و پست صوتی پشتیبانی میکند. Grasshopper نام برنامه کاربردی در زمینه ساخت شماره مجازی است که به شما امکان می دهد به راحتی شماره مجازی تلگرام بسازید. این بانک یک کد تایید به این شماره میفرستد که وسیلهای برای افتتاح حساب پی پال است. کاربران می توانند از این شماره برای هرگونه تأیید صحت حساب های تلگرام ، واتساپ ، خود استفاده کنند. مشاورانی که برای مشتریان در کشورهای دیگر کار میکنند، میتوانند یک شماره محلی در شهر یا کشوری که مشتری دارند داشته باشند تا دسترسی آنها را آسان کنند.

اما آیا واقعاً میشود به همه آنها اعتماد کرد؟ نکتهای که باید به آن توجه کنید اینست که مثلاً شماره مجازی تلگرام و شماره مجازی واتساپ ممکن است توسط خود کمپانی فیلتر شوند تا از ورود کاربران غیرواقعی جلوگیری شود. اگر میخواهید یک سیستم شماره مجازی خریداری کنید، میتوانید بستهای را دریافت کنید که شامل یک شماره مجازی و تعداد مشخصی افزونه و دقیقه باشد. حال اگر از سیستم تلفنی مجازی ندارید، میتوانید به طریق ارائه دهندهای که فقط شمارههای مجازی میفروشد، مراجعه کنید.

اگر در حال نقل مکان به یک شهر یا کشور دیگر هستید، میتوانید با استفاده از شماره مجازی همه چیز را از راه دور کنترل کنید. در تجارت میتوانید از شماره مجازی استفاده کنید تا به راحتی در کشورهای خارجی در دسترس مشتریان باشید. کافی است از طریق ایمیل خود وارد آن شوید و یک رمز عبور برای آن تعیین کنید. شماره مجازی ایران، شماره مجازی انگلیس، شماره مجازی ترکیه و شماره مجازی آمریکا همگی از طریق این سایتها قابل دسترسی هستند. با نصب کردن این برنامه ساخت شماره مجازی روی گوشی خودتان میتوانید به راحتی یک شماره مجازی برای خودتان ایجاد کنید و از طریق این شماره، تماس برقرار کنید یا پیامک ارسال و درافت نمایید.

با استفاده از این برنامه و بدون نیاز به صرف هزینه میتوانید با شماره مورد نظر خود تماس بگیرید یا برای آن شماره پیامک ارسال کنید. ۸×۸ یک سیستم ارتباطی یکپارچه VoIP مبتنی بر فضای ابری است که از خدمات بسیار قابل اعتماد، تماس سه جانبه، پیام صوتی آنلاین، ارسال تماس و تماس تلفنی برخوردار است.

شمارههای این برنامه مربوط به کانادا و آمریکا است و امکان تماس گرفتن و ارسال و دریافت پیامک به صورت کاملاً نامحدود و رایگان در این برنامه وجود دارد. اما آنچه که در این آموزش برای ما مهم است فعال کردن حساب واتس اپ با استفاده از این برنامه و شماره جعلی که رایگان به ما می دهد می باشد در ادامه با ما باشید.

دیدگاهتان را بنویسید