شماره مجازی چیست؟

استفاده کنید. توجه داشته باشید که برخی اپلیکیشن ها تنها برای برنامهی خاصی شماره مجازی ارائه میکنند و نمیتوان از آن شمارهها برای سایر برنامهها استفاده نمود. این نوع از شماره مزایا و کاربردهای زیادی دارد. شمارههای این برنامه مربوط به کانادا و آمریکا است و امکان تماس گرفتن و ارسال و دریافت پیامک به صورت کاملاً نامحدود و رایگان در این برنامه وجود دارد. پس از اینکه برنامه رو اجرا کردید، گزینه get a free phone number را انتخاب کنید.

TextNow: Free Texting & Calling App یک برنامه عالی برای ساخت شماره های مجازی می باشد که برای دستگاه های هوشمند اندروید منتشر شده است. برخی از افراد به دلیل اینکه می خواهند چندین شماره در شبکه های اجتماعی داشته باشند به سراغ اینگونه نرم افزارها می روند. یکی دیگر از مزایای مهم استفاده از شماره مجازی این است که در کنار ارسال و دریافت تماس و پیامک میتوانید از آن برای راه اندازی شبکههای اجتماعی از جمله واتساپ، تلگرام، اینستاگرام، جیمیل، اسنپ چت و غیره استفاده کنید. اما جای تاسف دارد که معمولا این فرصتها با شدهای زیاد و مختلفی روبرو هستند، به ویژه در دریافت کردن حقوق میتوانیم بگوییم با یک چالش جدی مواجه هستیم.

اگر به دنبال یک شماره مجازی هستید قطعا وبسایت phone ارزش یک بار امتحان کردن را دارد. برای استفاده از این برنامه کافیست ابتدا آن را روی گوشی خود نصب کنید و مراحل را همانند برنامههای قبلی، بعد از ثبت آدرس ایمیل، کد فعالسازی را دریافت کنید و به صورت رایگان شماره مجازی خود را دریافت کنید.

حتماً در زمان خرید از یک فروشگاه با درخواست شماره از طرف صندوقدار روبهرو شدهاید، اما واقعاً حوصلهی پیامکهای وقت و بیوقت این فروشگاه را ندارید، در چنین حالتی ممکن است به فکر استفاده از یک شماره مجازی یا فیک بیفتید. اما تشخیص شماره مجازی از واقعی چگونه است؟ بعد از اینکه تمامی مراحل را با موفقیت پشت سر گذاشتید، برنامه لیستی از شماره مجازیهای پیشنهادی را برای شما نمایش میدهد که میتوانید هرکدام را که دوست دارید را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید