شماره مجازی چیست؟

با وجود شماره تلفن مجازی، دیگر موقعیت مکانی مطرح نیست و شما از هر کشوری میتوانید با کشور دیگری که مد نظرتان است تماس بگیرید. امروزه بکارگیری این شماره ها بسیار رایج بوده و چون تعرفه کمی دارند، در حال حاضر بهترین شماره تلفن برای ارتباط با خارج از کشور می باشند.

از آنجا که ۱۰۰٪ دیجیتال هستند، خطوط تلفن مجازی به سخت افزار، تجهیزات، نصب و نگهداری نیاز ندارند. این تماس در خطوط بین المللی بصورت مستقیم و در خطوط عادی در سرویس های اینترنتی و پیامرسان هایی مثل واتساپ مقدور می باشد. شما می توانید با این شماره ﺗﻤﺎﺱ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﯾﺎ ﭘﯿﺎﻣﮏ به آن ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻭ یا ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ ﮐﻨﯿﺪ. شماره های مجازی “سایت ما” سرعت بسیار بالایی برای دریافت پیامک داشته و احتمال این که پس از استفاده از آن ها اکانت شما با مشکل روبرو شود تقریبا صفر درصد است! برای کاربران بسیار جذاب است و میتوان آن را به سادگی و تا مدت طولانی استفاده کرد.

سپس نام آن به پی پال تغییر داده شد، کمپانی ebay آنرا خریداری کرد و رفته رفته توانست قلههای موفقیت را فتح کند؛ هم اکنون پی پال به غول خدمات ارزی در جهان معروف میباشد. با خرید شماره مجازی واتساپ به راحتی آب خوردن امکان ثبت نام در واتساپ را در اختیار داشته و از این طریق می توانید با دیگران چت و گفت و گو کنید. بعضی از افراد تمایل ندارند موقع ثبت نام در برنامههای مختلف شماره اصلی خود را وارد کنند یا مجبورند چند اکانت مختلف در برنامههای متفاوت داشته باشند، به همین دلیل از شمارههای مجازی استفاده میکنند تا هویت اصلیشان حفظ شود.

1. شمارههای مجازی رایگان در بسیار از مواقع به فرد دیگری واگذاری شدهاند و شماره آک نبوده و از قبل استفاده شده است. ساخت شماره مجازی علاوه بر کاربردهایش، مزایای بسیار زیادی نیز دارد. NextPlus یک برنامه بسیار کاربردی و خوب برای کاربران اندروید و آیفون جهت ایجاد شماره مجازی رایگان میباشد.

حالا باید بین 10 تا 30 ثانیه بسته به سرعت اینترنتتون صبر کنید تا حساب nextplus شما ایجاد شود. اکنون باید روی گزینه بالا سمت راست کلیک کرده تا وارد بخش تنظیمات nextplus شوید. سپس از شما کد منطقه را درخواست میکند که میتوانید ۹۸۸ را وارد کنید و به مرحله بعد بروید.

دیدگاهتان را بنویسید