شماره مجازی چیست و چگونه عمل میکند

البته شماره های غیر واقعی و دیجیتالی به شما این امکان را می دهند تا در برخی سرویس هایی که ایران را تحریم کرده اند و از کد کشور ایران پشتیبانی نمی کنند به راحتی استفاده کنید. درست است که شماره مجازی یک شماره غیرحقیقی است و وجود خارجی ندارد، اما استفاده از آن میتواند بسیاری از مشکلات کسب و کارها و سایر افراد را حل کرده و انجام بسیاری از امور را برای شما راحتتر کند.

برای مثال وقتی که شما با شماره موبایل شخصی خود عضو تلگرام می شوید، و نیاز پیدا می کنید تا یک اکانت دیگر برای تلگرام درست کنید، نمی توانید از شماره قبلی استفاده کنید. با استفاده از این شماره میتوانید در برنامههای پیام رسانی همچون تلگرام، وایبر و غیره اکانت جعلی بسازید. حال میتوانید با استفاده از آن شماره مجازی در برنامه های پایم رسان دیگری نظیر تلگرام، وایبر و غیره ثبت نام به عمل آورید و اکانت مجازی خود را بسازید. در حال حاضر برنامه TextPlus یکی از پرمخاطبترین اپلیکیشنهایی محسوب میشود که کاربران زیادی از آن به منظور ساخت رایگان شماره تلفن مجازی استفاده میکنند.

همان طور که میدانید برای راه اندازی یک کسب و کار و کارآفرینی، ارتباط با مخاطبان یکی از شروط اصلی موفقیت محسوب میشود. حال شما میتوانید از برنامه TextPlus به عنوان یک برنامه پیام رسان استفاده کنید، بنابراین برخلاف دو برنامه قبل ضمن ثبت نام در این اپلیکیشن، شماره مجازی شما ساخته نمیشود!

یکی دیگر از روشهایی که با استفاده از آن میتوانید نسبت به ساخت شماره مجازی رایگان اقدام کنید مربوط به سایت Stickynumber میشود. شاید بتوان گفت بهترین اپلیکیشن ساخت شماره مجازی محسوب میشود. اگر با یک شماره حقیقی وارد تلگرام شده باشم می توانم باز هم اقدام به ساخت شماره مجازی کنم؟ این سایت شما را قادر میسازد تا یک شماره مجازی رایگان کشور انگلستان را برای خود بسازید و از آن استفاده کنید.

بسیاری از افراد تمایل دارند تا در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشند، اما شماره شان قابل ردگیری و تماس نباشد. سایت Textfree هم عملکرد مشابه با برنامه TextNow دارد و به کاربران خود اجازه میدهد تا نسبت به ساخت رایگان شماره تلفن مجازی آمریکا وارد عمل شوند. FreshCaller، بهترین ابزار برای ساخت شماره مجازی روسیه و دیگر کشورهاست.

دیدگاهتان را بنویسید