شماره مجازی چیست و چگونه عمل میکند

حتی میتوانید اعلانهای موجود را از طریق گوشی همراه خود دریافت کنید و با استفاده از این تلفن نرمافزاری، از کامپیوتر شخصی خود نیز تماس برقرار کنید. با Nextiva میتوانید بهراحتی پیام کوتاه را از طریق اپلیکیشن گوشی دریافت کنید. حتی میتوانید یک شماره تلفن محلی در برنامه تنظیم کرده و پیامها را از طریق آن ارسال و دریافت کنید.

این نرم افزار یک شماره تلفن محلی رایگان به شما میدهد و میتوانید از طریق ایمیل نیز به دریافت و ارسال پیامهای صوتی بپردازید. شماره تلفنهای عادی توسط شرکت تلفن محلی پیکربندی شده است. شماره مجازی درست زمانی روی کار آمده است که به شما کمک می کند، بهتر بتوانید از حریم خصوصی خود در شبکه های اجتماعی حفاظت کنید.

با ساختن شماره مجازی رایگان به راحتی می توانید در شبکه های اجتماعی حضور پیدا کنید و برای یک شبکه یک یا چند اکانت داشته باشید. درنظر داشته باشید که همانند سرویسهای دیگری که برای کاربران ایرانی، محدودیت دارند؛ تمامی روشها برای جلوگیری از شناسایی شما و غیرفعال شدن سرویس مورد نظر است اما تضمین صد در صدی وجود ندارد.

اما چه ارتباطی بین ساخت شماره مجازی با پیام رسان واتس اپ وجود دارد؟ ساخت شماره مجازی مزایای مختلفی دارد که در این بخش از مقاله قصد داریم به آن بپردازیم. این احتمال وجود دارد که برخی افراد بنا به دلایل خاصی تمایل داشته باشند که یک شماره تلفن مجازی ساخته و با استفاده از آن دست به اقدامات خاصی بزنند. در فضای مجازی همواره ممکن است مشکلی خارج از تصور شما به وجود بیاید که دسترسی شما به شماره سرویس را از بین ببرد. گوشه ای از کارهایی می باشد که به کمک شماره مجازی ممکن است.

ممکن است شخصی با استفاده از این شمارههای فیک و مجازی برای شما مزاحمت ایجاد کند. در چنین شرایطی قادر هستید کند منطقه متفاوتی را تست کنید یا چند ساعت بعد تلاش کنید، بالاخره شماره حساب پی پال خود را دریافت خواهید کرد. شما بدون پرداخت هزینهی اضافی میتوانید شمارههای منطقه را بهصورت منحصربهفرد تنظیم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید