معرفی برنامه و سایت شماره مجازی رایگان

سپس آدرس ایمیل خود را در برنامه وارد و در آن ثبت نام کنید تا کد فعالسازی برای شما ارسال شود و بتوانید فرآیند ساخت شماره مجازی را به راحتی پیش ببرید. مشاورانی که برای مشتریان در کشورهای دیگر کار میکنند، میتوانند یک شماره محلی در شهر یا کشوری که مشتری دارند داشته باشند تا دسترسی آنها را آسان کنند.

همچنین بخش همکاری در فروش نامبرلند نیز برای افرادی که در این عرصه تمایل به فعالیت دارند بسیار مناسب است. همچنین شما بعد ثبتنام در این وبسایت میتوانید تا سی روز به صورت رایگان از شماره مجازی خودتان استفاده کنید. شمارههای مجازی گاهی اوقات برای ایجاد یک دفتر کار virtual در یک مکان از راه دور استفاده میشود. یعنی استفاده برخی شرکت ها از شمارههای مجازی برای جنبشهای مختلف بازاریابی یا کانالهای مختلف رسانهای. بنابراین ممکن است پس از گذشت مدتی فرد دیگری از شماره مجازی شما استفاده کند و به این طریق بتواند به اکانت تلگرام، واتساپ و اینستاگرام شما وارد شود.

بنابراین میتوانید بدون هیچگونه نگرانی از این پنل کاربردی شماره مجازی خریداری کرده و پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام دهید. در قسمت قبل آموزش ساخت شماره مجازی رایگان خدمت شما عزیزان معرفی شد. برای مثال، شما قادر خواهید بود از خانه و حتی بدون اینکه در محل کار خود حاضر باشید، با مشتریانی که با شماره شما تماس میگیرند و یا پیام میگذارند، در ارتباط بوده و به آنها پاسخ دهید. ابزار تبدیل پیام های صوتی به متن که شما را قادر می سازد بدون شنیدن پیام ها آن ها را بخوانید.

برای برقراری تماس های خروجی باید ابتدا با شمارهی تلفن مجازی خود تماس گرفته و سپس با خط مورد نظر را تماس بگیرید. این برنامه برای هر کاربر ثبت نام شده شماره تلفن مجازی رایگان ایالات متحده را ارائه می دهد. نامبرلند به عنوان حرفهایترین و ارزانترین پنل شماره مجازی شناخته میشود که شماره عادی، شماره اجارهای و شماره دائمی را در اختیار کاربران قرار میدهد. البته برخی از پیامرسانها مانند تلگرام برای حفظ حریم خصوصی کاربران چنین اکانتهایی را شناسایی و از دسترس خارج میکنند. با بررسی نقدهای دیگر کاربران در فروشگاه گوگل پلی هر برنامه از صحت کارکرد برنامه اطمینان حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید