معرفی برنامه و سایت شماره مجازی رایگان

مشخصاتی مانند ایمیل و رمز عبور را برای ساخت اکانت باید وارد کنید. با انتخاب این گزینه، آیدی، ایمیل و رمز عبوری را از شما درخواست خواهد کرد. شماره مجازی – ۲ndLine عنوان اپلیکیشنی برای ساخت شماره مجازی رایگان با شماره های کشور آمریکا و کانادا می باشد که برای موارد مختلفی به شدت قابل استفاده می باشد.

برای خرید شماره مجازی آمریکا، نرمافزار Free Conference Call، میتواند یک شماره مجازی رایگان برای شما ایجاد کند. گاهی اتفاق میافتد که شما میخواهید یک اکانت واتساپ ایجاد کنید و با شخص یا شرکتی دیگر ارتباط برقرار کنید ولی تمایل ندارید که طرف مقابل شماره واقعی شما را متوجه شود.

همانند همه اپلیکیشنها، این برنامه را ابتدا دانلود کرده و بعد از باز کردن آن، با گزینهای تحت عنوان Create an account مواجه میشوید. با وارد کردن آن و زدن گزینه ادامه، از شما نام شرکت و کسبوکارتان درخواست خواهد شد. در این مواقع خرید یک شماره مجازی، روشی کارآمد خواهد بود و با داشتن هر شماره مجازی مخصوص هر کشوری، میتوانید به راحتی به برنامه مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

البته گفتنی است که در کنار این نرمافزارها، سایتهایی نیز برای ایجاد شماره مجازی وجود دارند، که در ادامه به معرفی آنها میپردازیم. حال، همه چیز برای ساخت حساب واتساپ تجاری مهیا است. با استفاده از نرمافزار Textme، به راحتی میتوان با یک آی پی آمریکایی، حساب واتساپ تجاری ایجاد کرد. با این شماره به راحتی میتوانید برای واتساپ تجاری حساب باز کنید.

1 است و با انتخاب شمارهای که با پیششماره 1 شروع میشود، میتوانید به IP آمریکا متصل شوید. شماره عادی این پنل دارای قیمت ارزان و مقرون به صرفه است و برای ساخت اکانت در سرویسهای مختلف مانند تلگرام، واتساپ، اینستاگرام، توییتر، اپل، مایکروسافت، فیسبوک، آمازون، تیندر و… کاربرد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید