معرفی برنامه و سایت شماره مجازی رایگان

از شماره مجازی حاصل از این برنامه میتوان در برنامه های مختلفی نظیر تلگرام , وایبر, واتساپ و … استفاده کرد. با استفاده از این برنامه می توانید یک اکانت به صورت کاملا رایگان روی برنامه هایی نظیر واتساپ , تلگرام , لاین , بیتالک و … از کشور فیلیپین تهیه کنید.

برای ساخت شماره مجازی رایگان آمریکا کافیست این برنامه را دانلود کنید و بعد از ثبت آدرس ایمیل خود کد تایید را از طریق ایمیلتان دریافت کنید و وارد برنامه شوید و به صورت رایگان شماره مجازی آمریکا بسازید. یکی از برگزیده ترین برنامه ها برای ساخت شماره مجازی رایگان آمریکا برای کاربران اندروید است. از مزایای دیگر این برنامه میتوان به قابلیت چت گروهی و خصوصی با کاربران , کیفیت بالای تماس و پیام با کاربران و… اشاره کرد. یکی دیگر از برنامه های موجود در بازار برنامه SmartCall است که میتوان با استفاده از این برنامه شماره مجازی کشور اندونزی را به صورت کاملا رایگان دریافت کرد.

استفاده از این برنامه مانند تمامی برنامه های دیگر تنها با تایید آدرس ایمیل است. بدون شک شما میتوانید شماره مجازی تمامی کشورها را از سایت آریاپی خریداری کنید. برای استفاده از این برنامه تنها کافیست آن را دانلود کنید و بعد از ثبت آدرس ایمیل، کد تایید را دریافت کرده و با ثبت یک رمز عبور با خیال راحت و به صورت کاملا رایگان شماره مجازی بسازید.

در صورتی که تمایل به دانلود این اپلیکیشن دارید، بسته به سیستم عامل گوشی خودتان یکی از گزینههای زیر را انتخاب و این برنامه را دانلود کنید. این برنامه برخلاف بقیه برنامه هایی که تابحال گفتیم امکان ایجاد شماره مجازی از کشور لاتویا را دارد. امکان دریافت و ارسال پیام و تماس به صورت نامحدود و کاملا رایگان با مخاطبین دریافت خدمات سرگرم کننده همچنین کار کردن با آن بسیار ساده و راحت است.

دیدگاهتان را بنویسید