معرفی برنامه و سایت شماره مجازی رایگان

برای ایجاد شماره مجازی، با این نرم افزار، لازم است که ابتدا با یک اکانت ایمیل یا یک شماره خاص و واقعی، ثبت نام خود را به عمل آورده و به عنوان عضو واقعی این اپلیکیشن ثبت شوید. برای کار با این برنامه لازم است ابتدا وارد برنامه شوید. قدم ۶: آدرس ایمیلی که با عنوان ایمیل ریکاوری به شما داده شده را در این بخش وارد کنید. به همین دلیل امروز در تصمیم گرفتیم تا ۵ روش یافتن و استفاده از شماره مجازی رایگان را آموزش دهیم. SmartCall یکی دیگر از برنامههای ساخت شماره مجازی رایگان است که در گوگل پلی قرار گرفته و بهراحتی میتوانید از طریق این لینک آن را نصب کنید.

بنابراین بهتر است که با شماره مجازی رایگان حسابهای کاربری اصلی خودتان را نسازید و تنها برای رفع نیازهای موقت از آن بهره بگیرید. از دیگر تفاوتهای آن، رایگان نبودن نصب این برنامه است و برای هر پیام، باید مبلغی برحسب دلار پرداخت شود. با استفاده از این برنامه میتوانید شماره مجازی مورد نظر خود را به صورت کاملاً رایگان دریافت کنید و سپس در خود این برنامه با مخاطب مورد نظر خود تماس برقرار کنید. به این ترتیب در قسمت Profile اپلیکیشن شماره مجازی مورد نظر شما قابل مشاهده و استفاده خواهد بود. در ادامه میخواهیم به این مورد بپردازیم که چرا باید از شماره مجازی استفاده کنیم و چه کسانی میتوانند از شماره مجازی استفاده کنند.

این مژده را به شما میدهیم که در حال حاضر میتوان با خرید شماره مجازی پی پال، پروسه افتتاح حساب در این بانک را ممکن ساخت. این کشور دارای مکانهای توریسی و گردشگری زیادی است و همین امر باعث شده تا بالاترین نرخ جذب توریست را داشته باشد. شما میتوانید به راحتی این برنامه را از گوگل پلی دانلود و نصب کنید. قدم ۴: در این صفحه با اطلاعات یوزرنیم و پسورد حساب گوگل ویس خریداری شده، وارد شوید. درصورت از دسترس خارج شدن شماره گوگل ویس که در حساب اپل آیدی خود وارد کردهاید، تا زمان خارج (Sign out) نشدن از اپل آیدی، هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

اما شماره ایران در این سرویس اعتبار ندارد و کاربران بدلیل دائمی بودن گوگل ویس، از این سرویس استفاده میکنند. در این مطلب سعی شده بهترین و دقیقترین راهها برای به حداقل رساندن خطرات مسدودی این سرویس آموزش داده شود. به منظور فعالسازی و نصب برنامه TextNowنیازی به وارد کردن شماره تلفن ندارید و میتوانید به جای شماره به راحتی از طریق حساب فیس بوک خود یک حساب کاربری جدید در برنامه بسازید.

از آن تاریخ، برای ساخت و استفاده از اپل آیدی نیاز به تایید دو مرحلهای و وارد کردن شمارهای معتبر دارید. شماره خود را برای ایجاد اکانت و اجازه به دسترسیهای گوشی همراه، وارد کنید. سپس یک شماره مجازی رایگان از کشور فیلیپین به شما داده میشود که میتوانید از آن برای ثبت نام در اینستاگرام و تلگرام (و برخی شبکههای اجتماعی دیگر) بهره ببرید. 2ndLine یک اپلیکیشن اندرویدی رایگان برای ساخت شماره مجازی تلگرام و واتساپ است.

دیدگاهتان را بنویسید