معرفی برنامه و سایت شماره مجازی رایگان

گزارشهای دقیقی از تاریخچه ثبت تماسها نیز در اختیار شما خواهد بود. بدین صورت اکانت شما ساخته میشود و قادر به استفاده از شماره تلفن مجازی جدیدتان خواهید بود. به همین راحتی یک شماره مجازی در اختیارتان است. چگونه میتوان یک حساب واتساپ تجاری داشت؟ یکی دیگر از برنامه های موجود در بازار برنامه SmartCall است که میتوان با استفاده از این برنامه شماره مجازی کشور اندونزی را به صورت کاملا رایگان دریافت کرد.

برای استفاده از این برنامه تنها کافیست آن را دانلود کنید و بعد از ثبت آدرس ایمیل، کد تایید را دریافت کرده و با ثبت یک رمز عبور با خیال راحت و به صورت کاملا رایگان شماره مجازی بسازید. امکان دریافت و ارسال پیام و تماس به صورت نامحدود و کاملا رایگان با مخاطبین دریافت خدمات سرگرم کننده همچنین کار کردن با آن بسیار ساده و راحت است.

برای استفاده از این سایت کافیست ادرس ایمیلتان و شماره اصلی خود را وارد کنید و پروسه ثبت نام را پشت سر بگذارید و شماره مجازی انگلستان را به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. با استفاده از این برنامه می توانید یک اکانت به صورت کاملا رایگان روی برنامه هایی نظیر واتساپ , تلگرام , لاین , بیتالک و … از کشور فیلیپین تهیه کنید.

مسلما کاربر بعد ازدریافت شماره اکانت برنامه های مختلف نظیر تلگرام , واتساپ , وایبر , اینستاگرام و… را نصب میکند و اطلاعات شما برای کاربر جدید نمایش داده میشود. در این مقاله برای شما عزیزان به آموزش ساخت شماره مجازی رایگان با برنامه های مختلف برای اکانت های تلگرام , گوگل ، اپل آیدی ، وایبر , واتساپ , لاین و… پرداختیم.

دیدگاهتان را بنویسید