معرفی برنامه و سایت شماره مجازی رایگان

با این نرمافزار میتوانید به یک شماره مجازی آمریکا به آسانی دسترسی داشته باشید. در این مواقع خرید یک شماره مجازی، روشی کارآمد خواهد بود و با داشتن هر شماره مجازی مخصوص هر کشوری، میتوانید به راحتی به برنامه مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. با این پیامرسان، قادر خواهید بود مکالمات و گفتوگوهای خود را طبقهبندی کنید.

با ایجاد حساب، شمارهای را در اختیار شما قرار میدهد. سایت hs3x.com، یکی از سایتهایی است که فقط شماره مجازی آمریکا را میسازد و در اختیار کاربران قرار میدهد. امروز با فعال کردن یک تلفن مجازی حضور تجاری خود را در سراسر جهان گسترش دهید. با وارد کردن این موارد و موافقت با قوانین، یک شمارهای با کد آمریکا برای شما ظاهر خواهد شد. با وارد کردن آن و زدن گزینه ادامه، از شما نام شرکت و کسبوکارتان درخواست خواهد شد. همچنین وجود قابلیت Quick Reply، باعث میشود تا صاحب کسبوکار، یک سری پیامهایی را از قبل آماده کرده و در موقعیتهای مناسب آن را به سرعت برای مخاطبان خود ارسال نماید.

کد ۹۸۸ را وارد کرده و به سراغ مرحله بعد بروید. پس از دانلود و نصب، برنامه را اجرا کرده و گزینه Agree and Continue را انتخاب مینمایید. این نرمافزار را به صورت رایگان میتوان دانلود و از امکانات آن استفاده کرد. پس از دانلود و نصب و اجازه دسترسی، گزینه Sign Up را بزنید.

در صورتی که پس از 20 دقیقه از زمان ثبت سفارش کد ورود دریافت نکردید ، هزینه به حساب کاربری شما برگشت خواهد خورد. همین امر باعث میشود تا افراد با شماره ایرانی نتوانند از امکانات این سایتها و اپلیکیشنها استفاده کنند؛ چراکه برای ثبت نام و استفاده از آنها باید از شماره کشورهای دیگر استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید