معرفی برنامه و سایت شماره مجازی رایگان

ساخت اکانت با این برنامه نیاز به اموزش دارد که در ادامه قرار دادیم. برای استفاده موقت خوب هست ولی هرگز به اکانت های آن تکیه نکنید و برای امنیت بیشتر برید پایینتر و از کشورهای دیگه استفاده کنید. در ادامه به آموزش ساخت شماره مجازی رایگان با استفاده از 3 برنامه خوب و کاربردی در این زمینه میپردازیم. شماره مجازی رایگان است ولی بهتر است در آن حریم شخصی و عکس های خصوصی خود را نفرستید زیرا این شماره ها ممکن است در آینده توسط دیگران مورد استفاده قرار گیرد. در ضمن میتوان گفت که استفاده از آن تقریبا رایگان است و اگر فقط بخواهید از شماره مجازی خود برای دریافت کدهای تایید اعتبار استفاده کنید، textPlus کارتان را راه میاندازد.

اما Text Me اپلیکیشنی فراتر از آنچه که گفتیم است چرا که ساخت شماره مجازی رایگان تنها قسمتی از امکانات این برنامه است. به کمک این برنامه می توانید بدون دانلود ادوبی کانکت و دیگر اپلیکیشن های با قابلیت ویدئوکال، امکان تماس تصویری و برقراری ارتباط با دیگران را به صورت رایگان، در اختیار داشته باشید.

این برنامه امکان مدیریت آنلاین فکسهای ورودی و خروجی را فراهم می آورد. شایان ذکر است که با در دست داشتن تکست می، این امکان را خواهید داشت تا مکان خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و از این جهت نیازی به دانلود واتساپ نیست. شماره تلفن مجازی را در واتس اپ وارد کنید تا کد تأیید در برنامه Primo برایتان ارسال شود. متاسفانه تلگرام بیشتر شماره های مجازی رو ریپورت و مسدود کرده است و اکثرا هم کد نمیده ولی چند برنامه در ادامه بهتون معرفی میکنم که میتوانید در تلگرام از آن استفاده کرده.

برنامه Safeum شماره هایی با کد 371 ارائه میدهد که امنیت خوبی هم دارد. به همین دلیل شمارههای مجازی را به عنوان شماره تلفن اینترنتی هم میشناسند. همچنین Text Me همانند یک پیامرسان رایگان هم برای شما عمل میکند و به کمک آن می توانید با دوستان خود به صورت خصوصی و یا گروهی به چت کردن بپردازید.

جالب اینجاست که TalkU یک شماره تلفن محلی رایگان را برای شما فراهم می کند که می تواند برای برقراری تماس رایگان و ارسال پیام کوتاه رایگان استفاده شود. این شمارهها با هزینه کمتر کار شما را راه انداخته و از صرف هزینه بیشتر نیز جلوگیری خواهند کرد. این شمارهها از کشورهای مختلف است که با آن میتوانید حداقل برای خودتان یکی بسازید. بدین ترتیب دانستیم که شما میتوانید خیلی ساده و با استفاده از برنامههای رایگان و پولی، به شماره تلفن مجازی دسترسی داشته باشید و حتی مبتدیترین کاربران نیز کار آسانی در این زمینه خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید