معرفی برنامه و سایت شماره مجازی رایگان

کل هزینه تماس و ارسال پیام از طریق این برنامه از تبلیغاتی که در داخل برنامه نمایش داده می شود ، درمی آید! شما میتوانید از طریق سایتهای Grabify و IP Logger، یک لینک فیک برای این شمارهها ارسال کنید، بعد از باز کردن این لینک فیک، آدرس IP و مدل تلفن شخص به شما نشان داده میشود.

در صورتی که میخواهید از این برنامه برای دریافت شماره مجازی رایگان استفاده کنید، کافی است آن را روی گوشی خود نصب کنید و از طریق آدرس ایمیل خود در آن ثبت نام کنید. این اکانت به شما اجازه دریافت شماری مجازی با کد آمریکا را خواهد داد. بنابراین جای تعجبی ندارد که با استفاده از شماره تلفن مجازی ارائه شده توسط برنامه TextNow بتوانید در سایر اپلیکیشنهای پیام رسان دیگر نظیر تلگرام و غیره ثبت نام به عمل آورید و به این صورت یک اکانت مجازی بسازید. بدین صورت اکانت شما ساخته میشود و قادر به استفاده از شماره تلفن مجازی جدیدتان خواهید بود.

برای بسیاری از کسبوکارها و افراد با شغلهای مختلاف ممکن است پیش بیاید که نیازمند چندین اکانت در شبکههای مجازی باشند. ارتباط با مخاطبان معمولاً از چه طریقی صورت میگیرد؟ شما میتوانید ایالت مد نظرتان را انتخاب کنید و شماره مجازی خود را به این صورت بسازید. با استفاده از این برنامه شماره تماس مجازی را دریافت کنید که مربوط به کشور اندونزی میشود. این اپلیکیشن که یک برنامه VoIP است، پس از ثبت نام امکان ارسال و دریافت پیامک و تماس تلفنی با شماره مجازی را فراهم میآورد.

سرویس این سایت هم مبتنی بر روش VoIP است. مطلب خود را ادامه دادیم و روش های ساخت شماره مجازی را هم بیان کردیم. همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش انواع روش های ساخت شماره مجازی رایگان و سپس ساخت اکانت مجازی تلگرام با استفاده از آن پرداختیم. حال میتوانید با استفاده از آن شماره مجازی در برنامه های پایم رسان دیگری نظیر تلگرام، وایبر و غیره ثبت نام به عمل آورید و اکانت مجازی خود را بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید