معرفی برنامه و سایت شماره مجازی رایگان

به همین علت راه حل دیگر این کار یعنی خرید شماره مجازی واتساپ بهترین پیشنهادی است که پیش روی شما قرار گرفته و می توانید از آن برای رسیدن به مقاصدتان استفاده کنید. ممکن است شما هم به این فکر افتاده باشید که از یک یا چند شماره مجازی رایگان برای ورود به تلگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگری استفاده کنید.

سرویسهایی همانند TextNow, 2nd وجود دارند که شمارههای مجازی به صورت رایگان ارائه میدهند و شما میتوانید آن را تهیه کنید. در صورتی که نیاز دارید که شماره مجازی خود را مشاهده کنید، کافیست از طریق آیکون سه خط در سمت چپ نوار بالا وارد منو برنامه شوید تا بتوانید آن را مشاهده نمایید. در این قسمت شما باید نام، نام خانوادگی، نام کاربری دلخواه، رمز عبور و یک آدرس ایمیل را وارد نمایید. پس از وارد کردن عدد دلخواه، Next را بزنید. 🙄 خیلی خب ناراحت نشید 😅 یک روش هست که میتونید بخش پیامک برنامه بصورت رایگان برای مدت محدود باز کنید بریم جلوتر بیشتر توضیح میدم وارد بخش Earn Credits بشید!

کلیک کنید تا وارد اکانت خود شوید. با استفاده از صفحه ای که پیش روی شما باز می شود می توانید پیامک های دریافت شده را ببینید یا پیامک ارسال کنید. در ادامه روش ساخت اکانت و دریافت شماره مجازی توسط دو نسخه از اپلیکیشن TextNow را آموزش می دهیم. اینها تنها بخشی از قابلیت های این برنامه است و اگر بخواهیم بیشتر درباره آن توضیح دهیم جالب است بدانید که با بیش از 200 کشور دنیا تماس برقرار میکند.

از زمانی که شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها در دنیا رواج پیدا کرده اند اهمیت حریم خصوصی بیش از پیش شده است. که برای کشور آمریکا است گزینه Get A Custom Number را انتخاب کنید تا شماره مجازی در اختیارتان قرار بگیرد. ازش استفاده کنید فقط یک نکته که هست برنامه TextNow برای کسانی که بصورت رایگان شماره میسازند محدودیت داره اونم اینه که کد بصورت پیامک براتون نمیفرستن و قفل هست باید حذف تبلیغات برنامه بخرید تا این مشکل حل بشه!

دیدگاهتان را بنویسید