معرفی برنامه و سایت شماره مجازی رایگان

گوشه ای از کارهایی می باشد که به کمک شماره مجازی ممکن است. دنیای امروز دنیای تکنولوژی است و فضای فروشگاهی آنلاین بسیار گسترده تر شده است و ایجاد شماره مجازی به فروشگاه هایی که نیاز به چندین ادمین همزمان دارند کمک زیادی کرده است. دقت داشته باشید که این برنامه شماره مجازی را میسازد که مربوط به کشور فیلیپین است. ما با تخصص چندین و چند ساله خود آماده ایم تا شما عزیزان را با تجربه بهترین کیفیت خدمات دهی در زمینه خرید شماره مجازی واتساپ روبرو کنیم.

اگر جزو کسانی هستید که برای اولین بار قصد خرید این سرویس را دارید، احتمالا نمی دانید کدام کشور بهترین شماره مجازی برای استفاده در واتساپ را دارد. اگر شماره مجازی آمریکا یا کانادا یا کشورهای دیگر را داشته باشید خیلی راحت میتوانید در این برنامهها ثبت نام و از خدمات آنها استفاده کنید.

در صورتی که قصد ثبت نام مجدد در این سایتها و یا اپلیکیشنها را داشته باشید، نیاز به یک شماره جدید خواهید داشت. استفاده از شماره مجازی توسط افراد خطرات زیادی برای آنها به دنبال دارد؛ یکی از این خطرات دسترسی فروشنده شماره مجازی به پیامها و محتواهای رد و بدل شده در شبکههای اجتماعی که با آن شماره ثبت شده، است. از آن جایی که پیامرسان واتساپ جزو پیامرسان هایی است که شماره شما برای تمام افراد قابل مشاهده می باشد، از این رو خیلی ها تمایل دارند از شماره های مجازی به جای شماره اصلی و واقعی خود استفاده کنند.

برای استفاده از این دو برنامه نمیتوان به صورت همزمان با یک شماره اکانت ایجاد کرد؛ بنابراین با خرید شماره مجازی واتساپ به آسانی دسترسی به این دو برنامه به صورت همزمان امکانپذیر خواهد بود. به طوری که شما هم می توانید از برنامه های مختلف استفاده کرده و هم اقدام به خرید شماره مجازی واتساپ از سایت ما کنید. یکی از پرتنوع ترین سایت های ایرانی است که صدها شماره مجازی اختصاصی را با قیمت های عالی برای فروش عرضه کرده است.

در خط دوم هم باید آدرس ایمیل واقعی خود را تایپ کنید. شماره مجازی یک خط یا بهتر است بگوییم یک سیم کارت غیر واقعی و غیر فیزیکی است که امکانات یک شماره واقعی را بدون آن که قطعه فیزیکی در اختیارتان باشد به شما می دهد. شما در کادر مربوطه باید یک پیش شماره واقعی را وارد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید