معرفی برنامه و سایت شماره مجازی رایگان

شماره مجازی واتساپ از طریق برنامه TalkaTone خیلی راحت ساخته میشود. وارد مراحل ثبت نام برنامه واتساپ شوید و شماره مجازی را وارد کنید. برنامه WhatsApp را اجرا کنید و توسط اپلیکیشن Primo شماره مجازی بسازید. اپلیکیشن Next Plus به صورت اختصاصی برای ساخت شماره مجازی طراحی شده است. زیرا هرچه ارتباط راحت تر صورت بگیرد، مشتری احساس آرامش بیشتری دارد. این اپلیکیشن با سیستم عاملهای iOS و اندروید سازگاری دارد.

طبق نظر کاربران، اپلیکیشن Textplus از محبوبترین برنامههای ایجاد شماره مجازی برای واتس اپ محسوب میشود. شما با خرید شماره مجازی اپل آیدی، در واقع خود را به عنوان یک کاربر خارجی به اپل آیدی معرفی میکنید؛ چراکه سرویس شماره مجازی، متعلق به یکی از کشورهای خارجی است که شما میتوانید آن کشور را انتخاب کنید.

از نظر شما بهترین برنامه برای ساخت این شماره، کدام است؟ توجه داشته باشید هنگامی که شما از شماره مجازی استفاده میکنید، افرادی که شماره اصلی شما را دارند نیز نمیتوانند با وارد کردن شماره شما در شبکههای مختلف اجتماعی و یا سایتهای مختلف، شما را پیدا کنند. اکنون پیام رسان واتس اپ با شماره مجازی در اختیار شما است. با ایجاد حساب، شمارهای را در اختیار شما قرار میدهد.

همانند دیگر نرمافزارها، با ایجاد حساب کاربری به صورت رایگان از شمارهای که در اختیار شما قرار میدهد، میتوانید برای ساخت اکانت Whatsapp Business استفاده کنید. در واقع با پرداخت هزینه مشخصی یک شماره مجازی اختصاصی به شما داده میشود. شما با نصب این برنامه میتوانید برای خود یک شماره مجازی داشته باشید و با آن در شبکههای اجتماعی حساب کاربری بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید