نحوه ی ساخت شماره ی مجازی انگلیس با برنامه Text Me

در صورتی که پس از 20 دقیقه از زمان ثبت سفارش کد ورود دریافت نکردید ، هزینه به حساب کاربری شما برگشت خواهد خورد. اما اگر نمی خواهید از ایمیل خودتان استفاده کنید می توانید وارد لینک زیر شوید و یک ایمیل موقت ۱۰ دقیقه ای ایجاد کنید تا از همین ایمیل برای ثبت نام بتوانید استفاده کنید.

به این نکته توجه داشته باشید این ایمیل به مدت ۱۰ دقیقه فقط فعال می باشد و بعد از آن غیر فعال خواهد شد و دیگر نمی توانید از این ایمیل استفاده کنید. بعضی از کشورها فقط شماره ملی دارند و هیچ شماره جغرافیایی ندارند (مانند دانمارک) در حالی که برخی دیگر فقط شماره جغرافیایی یا شهری دارند اما شماره ملی ندارند (مانند ایالات متحده). شماره را از شما صلب میکنند در نتیجه اگر اکانت شما بعد از مدتی دوباره نیاز به کد تایید پیدا کند شماره مجازی شما ممکن است. هر فرد میتواند با نصب نرمافزارهای مربوط به این موضوع بر روی گوشی خود، صاحب یک شماره مجازی شده که از طرف این برنامهها ارائه میگردد.

چنانچه در رابطه با هر یک از بخشها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، میتوانید از طریق شمارههای موجود با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از آنها راهنمایی دقیقتری بخواهید. این ابزار دارای سیستم توزیع خودکار تماس است و میتوانید برای مدیریت ترافیک تماس در بخشهای خاص از آن استفاده کنید.

پس از وارد شدن به سایت به صورت خودکار و بدون ثبت نام یک ایمیل برای شما ایجاد خواهد شد و هر ایمیلی به این آدرس ایمیل ارسال شود می توانید در همین صفحه مشاهده کنید. با استفاده از این اپلیکیشن میتوان به سادگی و خیلی سریع شماره مجازی ایجاد کرد.

حال با یک پیام در اپلیکیشن موفقت آمیز بودن ساخت شماره مجازی و شماره شما به نمایش در می آید که حاکی از به پایان رسیدن کار است. به محض انتخاب کد، شمارههایی پیشنهادی در مقابل شما قرار میگیره که میتونید یکی از آن ها را به دلخواه خود انتخاب کنید. با این برنامه امکان دریافت و ارسال پیامک به صورت نامحدود و کاملاً رایگان وجود دارد. بعد انتخاب شماره خود پنجره ای نشان داده می شود که از شما سوال می پرسد که آیا تمایل به اشتراک گذاشتن شماره جدید خود را با دوستان دارید یا خیر کافیست بر روی No کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید