نحوه ی ساخت شماره ی مجازی انگلیس با برنامه Text Me

امکان برنامه امکانات زیادی را برای شما فراهم میکند که میتوانیم به داشتن ۱۰۰ ابزار مختلف در آن اشاره کنیم. همچنین داشتن شماره مجازی یک کشور دیگر، علاوه بر افزایش اعتبار شما نزد مخاطبان، در واقع مانند این است که شما یک دفتر و نمایندگی در آن کشور دارید. TalkRoute یک سرویس ارائه خدمات شماره مجازی است که با آن میتوانید بدون تلاش خاصی، یک شماره تماس تلفنی دریافت کنید. چند مدتیست که سرویس گوگل ویس (Google Voice) یا شماره مجازی گوگل، بر سر زبانها افتاده است. ابتدا با یک جستجوی ساده در گوگل این برنامه را روی گوشی اندروید یا آیفون خودتان دانلود کنید.

اگر شماره مجازی آمریکا یا کانادا یا کشورهای دیگر را داشته باشید خیلی راحت میتوانید در این برنامهها ثبت نام و از خدمات آنها استفاده کنید. گزارشهای دقیقی از تاریخچه ثبت تماسها نیز در اختیار شما خواهد بود. در صورت اجاره کامل، میتوان با این شماره تقریبا در تمامی سایتها و اپها ثبت نام و پیامک دریافت کنید.

با استفاده از این سرویس میتوانید از مرورگر خود نیز به تمامی امکانات برنامه دسترسی داشته باشید. تمامی ارتباطات و دادههای شما بهصورت متمرکز قابل مدیریت خواهد بود. برنامه TalkRoute میتواند برای تائید حساب و مجوزهای کاربر نیز کمک رسان باشد و همهی این امکانات از طریق گوشیهای اندروید و iOS در اختیار شما خواهد بود. خوشبختانه ساخت شماره مجازی توسط Talkatone رایگان خواهد بود. در این نوشته تصمیم داریم به معرفی و دانلود 2ndLine جدید 2022 ساخت شماره مجازی رایگان برای تلگرام و واتساپ اندروید است بپردازیم. 62 است و به کشور اندونزی تعلق دارد.

در این آموزش ما کشور آمریکا را انتخاب کرده ایم. شما میتوانید در بیش از ۵۰ کشور جهان، شمارههای محلی داشته باشید و با مشتریان خود ارتباط بگیرید. شما میتوانید پیامهای خوشامدگویی را سفارشی سازی کرده و آنها را بهصورت یکجا به مشتریان خود بفرستید. این ابزار VoIP نمایی کاملا واقعی از مشتریان شما را در سطح منحصربهفرد ارائه خواهد داد. با استفاده از برنامه Nextiva میتوانید اطلاعات مشتری را هنگام تماس دریافت کنید و بازخورد آنها را نیز بهصورت خودکار دریافت کنید. شما میتوانید تعامل مشتری را با تجارت خود بهصورت نزدیک پیگیری کرده و شرایط بهتری داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید