وارد برنامه اینستاگرام از گوشی خود شوید

برای استفاه از خدمات این برنامه کافیست ان را روی گوشی هوشمند خود نصب کنید و با تکمیل فرایند ثبت نام که شامل ثبت شماره همراه و دریافت کد فعالسازی می باشد شماره مجازی رایگان کشور اندونزی را دریافت کنید. امکان مدیریت شمارهمجازی با استفاده از این اپلیکیشن با موبایلهای هوشمند اندروید و IOS به راحتی در دسترس است.

1 در هر برنامه ای مانند Telegram یا Instagram ثبت نام کنید کد تایید به اپلیکیشن textnow شما ارسال میشود. که محل کار شما در همه بازارهای برتر جهان مانند ژاپن، چین یا ایالات متحده قرار دارد و به اعتبار برند شما افزوده است. این سایت از سرویس سیستم تلفن قدرتمندی برخوردار است که به شما اجازه دریافت شماره تلفن محلی، بینالمللی و … را میدهد.

بله. اما در زمان ثبتنام و به کلی برای استفاده از آن سرویسها مثل پیامرسانها و شبکههای اجتماعی دیگر، آیپی خود را به کشور آمریکا تغییر دهید و حتماً GPS دستگاه خود را خاموش کنید. ابتدا باید بگوییم که شماره مجازی رایگان این برنامه مربوط به آمریکاست و میتوان از آن برای بسیاری از کارها بهره گرفت.

شماره مجازی عبارتست از یک شماره تلفن غیرحقیقی که عملکردی مشابه شماره حقیقی دارد. برای اطلاع از وب سایت ها و برنامه های ارائه دهتده خدمات سیمکارت یا شماره های مجازی، می توان با یک جستجوی ساده به موارد مختلفی دست پیدا کرد. چگونه می توان بدون خرید سیمکارت، از شماره تلفن سایر کشورها استفاده کرد؟ برای پاسخ به این سوالات و سایر ابهامات موجود در رابطه با شماره های مجازی خواندن این مطلب را از دست ندهید. برای شروع کار و پس از ورود به این آدرس ها، ابتدا ثبت نام و اکانت خود را فعال کنید. این موضوع بیشتر برای کسانی حائز اهمیت است که صاحب یک کسب و کار هستند و می خواهند در همه جا خدمات خود را در اختیار مشتریان قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید