پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا

امکان دایورت کردن شماره تماس مجازی بر روی هر شماره دیگری وجود دارد و شما میتوانید از شماره مجازی خود استفاده کرده و به ساخت اکانتهای جعلی در برنامه های پیام رسانی همچون تلگرام و غیره بپردازید. اینستاگرام، شبکه اجتماعی جادویی این روزهای دنیا، سرزمین عجایبی که هر چیزی در آن پیدا میشود. پیامک های اس ام اس / متن / MMS / گروهی را به هرکسی در ایالات متحده یا کانادا ارسال و دریافت کنید.

با کمک این سرویس، لازم است که ابتدا کد ایالات متحده، ( کد پستی ) را وارد کنید که به صورت ۰۱۰۰۱ است. پس از وارد کردن کد دریافت شده، یک شماره مجازی آمریکایی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. بعد نصب و ورود به این برنامه یک کد سه رقمی برای شماره مجازی خود انتخاب کنید و برنامه به صورت کاملا رایگان شماره مجازی آمریکا و کانادا را از برنامه دریافت کنید.

یک نرم افزار ساخت شماره مجازی رایگان که با استفاده از این برنامه به راحتی می توانید شماره مجازی خود را دریافت کنید و با دوستان خود در کانادا و آمریکا ارتباط برقرار کنید. یکی از محبوبترین برنامه ها برای ساخت شماره مجازی رایگان آمریکا و کانادا است. به منظور ساخت رایگان شماره تلفن مجازی از طریق برنامه TextPlus باید وارد منوی تنظیمات یا همان Settings برنامه شوید. با این وجود میتوان از آنها در برنامهای برای برقراری و دریافت تماس از طریق اینترنت استفاده کرد.

البته ما اصالت و اعتبار این ربات را تأیید یا تکذیب نمیکنیم و صرفا معرفی یکی از درگاههاست که میتوانید از آنها استفاده کنید. همچنین استفاده از یک ربات و وبسایت قابل اعتماد این تضمین را میدهد که پشتیبانی 24 ساعته داشته باشد و بتوانید از آنها مشاوره بگیرید. یکی از مواردی که درباره این برنامه ساخت شماره مجازی وجود دارد این است که حتما باید از فیلترشکن استفاده کنید، در غیر این صورت کار نمیکند.

یکی دیگر از برنامههای بسیار جذاب برای ساخت شماره مجازی برنامه TextNow است. این برنامه بیش از ۵۰۰هزار نصب دارد و نشان میدهد عده زیادی از آن استفاده میکنند. بیش از 300 هزار نفر این اپلیکیشن را دانلود و نصب کردند و همین مسئله نشان میدهد این برنامه از محبوبیت بالایی برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید