چگونه از شماره مجازی استفاده کنیم؟

البته مسلما عمده کاربرانی که گوشی اپل دارند، میتوانند بدون مشکل اکانت اختصاصی خود را در اپل آیدی بسازند؛ اما ایجاد این اکانت به واسطه شماره مجازی، دسترسی شما را به امکانات و قابلیتهای منحصربهفرد آن فعال میکند. این برنامه امکان ساخت شماره مجازی آمریکا و کانادا را برای کاربران خود فراهم میکند و کاربران با استفاده از این برنامه ارزشمند میتوانند با سراسر جهان تماس برقرار کنند.

در این آموزش ما کشور آمریکا را انتخاب کرده ایم. 3- مطابق تصویر میبینید که آخرین نسخه برنامه ذکر شده، شما باید روی سایر نسخه ها کلیک کنید و نسخه 21.43.0.1 که در آموزش ما از اون استفاده کردیم و انتخاب و دانلود کنید. حال برای ساخت اکانت جدید، روی SIGN UP FREE کلیک کنید. استفاده از این اپلیکشین، برای درج اطلاعاتی مانند، آدرس شرکت، شماره تلفن و ایمیل کاربردی است.

بنابراین این لیست بهترین برنامه های اندرویدی است که برای تأیید شماره تلفن با استفاده از تکنیک های مجازی منظور شده است. بنابراین فرم را مطابق تصویر زیر کامل کنید. 10- بعد از تایید پیش کد منطقه تصویر زیر نمایان می شود که میتوانید یک شماره را به دلخواه انتخاب کنید و از آن استفاده کنید!

اما برای گرفتن شماره مجازی با استفاده از این نرم افزار نیاز به شماره واقعی شما و کد تاییدیه می باشد. بعد از ورود به نرم افزار باید یک شماره شخصی و یا ایمیل به برنامه بدهید تا یک اکانت کاربری برای شما ایجاد شود. هر تماس را با هر یک از شماره های خود ضبط کنید تا عملکرد شما به صورت تیمی بهتر کنترل شود. شماره شما آماده است و می توانید با ورود این شماره در تلگرام درخواست کد دهید و سپس تا انتهای ثانیه شمار صبر کنید تا درخواست کد صوتی صادر شود و کد را برای شما بخواند.

به عنوان مثال گزارشهای زیادی مبنی بر عدم دریافت کد از سوی برخی کاربران به دست آمده، این موضوع در حالی است که برخی افراد دیگر به سادگی از روش مشابه به منظور ساخت رایگان شماره تلفن مجازی استفاده کردهاند! در این آموزش ما روش ساخت اکانت را به شما آموزش می دهیم. به دلیل مشکلاتی که برای برخی از کاربران برای دریافت شماره ی مجازی به وجود می آید تصمیم گرفتیم در کنار آموزش استفاده از اپلیکیشن TextNow روش دریافت شماره مجازی را توسط سایت TextNow نیز آموزش دهیم. برای همین منظور ما در این مطلب قصد داریم روش ساخت شماره مجازی با استفاده از اپلیکیشن و سایت TextNow را آموزش دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید