چگونه از شماره مجازی استفاده کنیم؟

البته لازم به ذکر است ESIAtalk محدودیتهایی در زمینه مکالمه و پیامک دارد. لازم به ذکر است بدون محدودیت و کاملا رایگان قادر به برقراری تماس با شمارههای آمریکایی و کانادایی خواهید بود. به این ترتیب صاحب یک شماره مجازی خواهید شد تا با دوستان خود در ارتباط باشید. بههمین راحتی صاحب یک شماره اندونزیایی خواهید شد.

برای دریافت شماره مجازی باید با حساب فیسبوک خود وارد TextNow شوید. برای شروع کار تنها یک نام کاربری و رمز عبور از شما خواسته میشود و سپس باید ایالت مورد نظرتان را انتخاب کنید. برای استفاده از این سایت کافیست ادرس ایمیلتان و شماره اصلی خود را وارد کنید و پروسه ثبت نام را پشت سر بگذارید و شماره مجازی انگلستان را به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. در این مقاله برای شما عزیزان به آموزش ساخت شماره مجازی رایگان با برنامه های مختلف برای اکانت های تلگرام , گوگل ، اپل آیدی ، وایبر , واتساپ , لاین و… پرداختیم.

اما باید اعلام کنیم که تاکنون هیچ موردی مبنی بر مسدودی شماره مجازی گوگل و در نتیجه از بین رفتن اپل آیدی مشاهده نشده است. در ازای دریافت این امکانات، شما تنها چند بنر و ویدیو تبلیغاتی کوتاه مشاهده میکنید. سپس در قسمت Profile میتوانید شماره مجازی خود را مشاهده نمایید. شاید شما هم جزء کسانی باشید که تمایل به داشتن یک حساب کاربری در شبکه های اجتماعی با شماره مجازی دارند. به منظور انجام این عمل شما باید از اپلیکیشنها و سرویسهای منحصر به فردی استفاده نمایید. بله شما میتوانید با این شماره ها در شبکه های مجازی نیز ثبت نام کنید و از تمام امکانات یک خط تلفن عادی بهره مند شوید.

همان طور که می دانید خرید شماره مجازی راحت ترین و امن ترین راه برای فعالسازی اکانت های مختلف شبکه های اجتماعی، پیامرسان ها و همچنین سایت هایی است که برای ثبت نام نیاز به تایید شماره تلفن دارند. چرا که یک کسب و کار جدید همیشه آنطور که میخواهیم پیش نمیرود و شاید در آن زمانی که مدنظر ماست به سوددهی نرسد.

شما هر کجا که باشید، در منزل، دفتر کار، سفر، تماسهای خود را بر روی تلفن همراهتان دریافت میکنید. البته فرد مورد نظر باید برنامه را بر روی گوشی خودش نصب داشته باشد. حالا باید بین 10 تا 30 ثانیه بسته به سرعت اینترنتتون صبر کنید تا حساب nextplus شما ایجاد شود.

دیدگاهتان را بنویسید