چگونه از شماره مجازی استفاده کنیم؟

چه روی موبایل، تبلت یا لپ تاب می تونین تماس های ورودی را دریافت کنین. شماره مجازی رایگان است ولی بهتر است در آن حریم شخصی و عکس های خصوصی خود را نفرستید زیرا این شماره ها ممکن است در آینده توسط دیگران مورد استفاده قرار گیرد. برای استفاده از این خدمات این برنامه هم کافیست آن را نصب کنید و بعد از ثبت شماره همراه خود پیامک کد فعالسازی را دریافت کنید وبعد از تکمیل اطلاعات شماره مجازی رایگان خود را دریافت کنید.

با این حال هنوز هم با کمی وقت گداشتن میشه برای خود شماره مجازی بدون ریپورت این کشور را ساخت. بیشتر شماره مجازی هایی که توسط این اپلیکیشن ساخته میشود بدون ریپورت هستند. ساخت شماره مجازی مزایای متعددی دارد که در این بخش میخواهیم به مهمترین مزایای آن بپردازیم. حالا بعد از اینکه شماره مجازی این کشور ساخته شد میتوانید اقدام به گرفتن کد برای واتس آپ و تلگرام بکنید. شما همچنین میتوانید از چند شماره تماس برای دریافت و برقراری تماس استفاده کنید. این برنامه از اینترنت شما برای برقراری تماس و ارسال و دریافت پیامک استفاده میکند. شماره مجازی که با این برنامه دریافت میکنید روی تلگرام جواب نمیدهد و برای واتساپ مناسب است.

مسلما نه. چرا که همه این اپها مطمئن و قابل اطمینان نیستند و برخی میتوانند به جای حفاظت از حریم شخصی شما، آن را خدشه دار کنند. هنگامی که اپلیکیشن مورد نظر را دانلود و نصب کردید، به راحتی می توانید آن را اجرا کرده، و بعد، با ثبت نام اولیه، و وارد کردن شماره موبایل، تایید هویت شوید. 3. کدی که برای شماره موبایل شما ارسال میشه را قرار داده و بر روی next کلیک کنید. 5. حالا شماره ساخته شده را در تلگرام قرار داده و منتظر آمدن کد شوید.

در این ویدیو آموزش ساخت شماره مجازی کشور اندونزی به صورت تصویری در ۴ دقیقه داده شده است. ما در این مقاله قصد داریم ساخت شماره مجازی اندونزی را آموزش بدهیم. خرید شماره مجازی تلگرام از تمام کشور ها در پنل کاربری شما در آریاپی امکانپذیر است، جهت خرید شماره مجازی وارد حساب کاربری خود شوید و سرویس مربوطه را بصورت آنی تحویل بگیرید.

پیش از هر چیز باید بگوییم که ساخت شماره مجازی به دو صورت رایگان و غیر رایگان امکانپذیرست که در ادامه به نحوه ساخت شماره مجازی رایگان هم خواهیم پرداخت. این برنامه که رایگان هم نیست شماره های کشور انگلستان آلمان هلند و … را ارائه میدهد که با آموزشی که در لینک زیر قرار دادیم میتوانید یک اکانت انگلیس برای خودتون بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید