چگونه از شماره مجازی استفاده کنیم؟

بسازید. برای ساخت شماره مجازی هم می توانید از شماره تلفن همراه خود بهره ببرید و هم اینکه می توانید از ایمیل تان بهره ببرید. احتمالاً، شما هم به دفعات زیادی اصطلاح شماره مجازی را شنیده اید. این کار به شما این امکان را میدهد تا بدون اینکه شماره واقعی خود را در معرض دید همه قرار دهید، حریم خصوصی بیشتری برای خود قائل شوید.

شماره مجازی به شما این امکان را می دهد که بدون داشتن سیم کارت بتوانید از شماره تلفن همراه یک کشور دیگر استفاده نمایید. بعد از اینکه اکانت شما تایید شد یک شماره مجازی فلیپین به شما اختصاص داده می گردد. نحوه کار این برنامه های به این صورت است که این برنامه ها تعداد نسبتا زیادی شماره تلفن همراه در اختیار خود دارند و آن ها را به صورت اشتراکی به کاربران خود اختصاص می دهند.

همان طور که انتظار میرفت، نام شماره مجازی آمریکا را نیز در این میان مشاهده میکنیم. در نهایت، تلگرام به دلیل امنیت فوق العاده ای که دارد، شماره هایی که به طور مکرر در دستگاه های متعدد استفاده می شوند را می بندد و دیگر اجازه استفاده از این شماره مجازی را به شما نمی دهد. قدم ۶: آدرس ایمیلی که با عنوان ایمیل ریکاوری به شما داده شده را در این بخش وارد کنید.

Talk2 برای اندروید و iOS توسعه داده شده و در صورتی که دستگاه شما به این سیستم عاملها مجهز باشد، میتوانید از آن بهره بگیرید. در مرحله بعد اگر از شما Area cod خواسته شد کدهایی مانند 988 یا 865 را وارد کنید و به مرحله بعد بروید. دریافت تماس و پیغامک در اغلب این نرم افزار ها رایگان است و بعضی افراد از این قابلیت برای ایجاد حساب کاربری در تلگرام، واتساپ، اینستاگرام و… استفاده می نمایند.

این افراد هم می توانند از نرم افزار های مذکور استفاده نموده، کد فعال سازی تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و… را دریافت نمایند و وارد حساب کاربری مرتبط با آن شماره شوند. پس در نظر داشته باشید که حساب های کاربری که با این شماره ها ایجاد شوند، احتمالا به زودی هم هک می شوند و هم از کار خواهند افتاد. است. ثبت نام در این برنامه مشابه برنامه های قبل بوده و در سرانجام یک شماره مجازی رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید