چگونه از شماره مجازی استفاده کنیم؟

دوستان عزیز همون طور که می دونید اپل جدیدا تغییرات زیادی در پروتوکل های امنیتی اش ایجاد کرده و تایید تلفن همراه رو برای وریفای اپل آیدی اجباری کرده. این اپلیکیشن همانند یک مسنجر عمل می کند که در محیط آن قابلیت امکان برقراری با دوستان خود را خواهید داشت.

البته بعضی اوقات برخی سرویس ها بدون اپلیکیشن ساختن شماره مجازی سرویس های خود را ارائه می کنند و لازم است که تنها با سر زدن به وب سایت آن ها، شماره مجازی بسازید. برای استفاده از شماره مجازی نیازی به داشتن سیم کارت فیزیکی ندارید و با نصب یک اپلیکیشن میتوانید یک شماره مجازی داشته باشد.

در بعضی مواقع افراد، علاقهمند به داشتن شماره مجازی هستند تا از شماره اصلی و واقعی خود به دلایلی استفاده نکنند. وبسایت ConXhub یک ارائه دهنده شماره تلفن مجازی است که شماره تلفن ثابت واقعی بیش از 10000 شهر در 62 کشور و شماره تلفنهای همراه بیش از 24 کشور را ارائه میدهد. به کمک این برنامه میتوانید دقیقاً مانند یک شمارهتلفن واقعی و ثابت عمل کنید. با این حال ممکن است عدهای هم وجود داشته باشند که نیاز به یک شماره دوم دارند. این اپلیکیشن هم برای شما امکان ارسال و دریافت پیامک را فراهم می کند.

در حال حاضر این اپلیکیشن بهترین گزینه موجود برای ساخت شماره مجازی است و می توانید آن را از گوگل پلی یا سایت های ایرانی دانلود کنید. با این برنامه می توانید شماره مجازی کشور آمریکا را بسازید که کارتان را برای ساخت آدرس فیک هم راحت تر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید