چگونه از شماره مجازی استفاده کنیم؟

شما می توانید با این شماره ﺗﻤﺎﺱ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﯾﺎ ﭘﯿﺎﻣﮏ به آن ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻭ یا ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ ﮐﻨﯿﺪ. ﺷﻤﺎﺭﻩ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺍﯼ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺁﻥ نیازی به سیم کارت ﻧﺪﺍشته ﻭ ﻋﻤﻼ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﯾﮏ ﺷﻤﺎﺭﻩ با اپراتور اینترنتی به شما ﺩﺍﺩﻩ می شود. شماره های مجازی هم برای استفاده شخصی و هم مقاصد تجاری مناسب می باشند.

خصوصیت اصلی این اپلیکیشن سادگی و سهولت استفاده است و با استفاده این برنامه به هیچ مشکلی برنخواهید خورد و دقیقاً مانند کسی هستید که در آمریکا یا کانادا زندگی میکند. یکی از مهمترین مزایای ساخت شماره مجازی این است که یک شماره ثابت از یک کشور دیگر در اختیار شما قرار میگیرد.

اما ساخت شماره مجازی یکی از دغدغههایی است که بسیاری از کاربران با آن مواجه میشوند. یکی دیگر از مزایای شماره مجازی این است که سرشماره آن مانند سرشماره تلفن ثابت است و به همین خاطر به کسب و کار شما اعتباری مضاعف میبخشد. بر اساس نوع تلفن همراهی که دارید گاه از شما خواسته می شود که در تنظیمات تلفن خود برای نصب یک برنامه جدید مجوز داشته باشید که با فعال کردن بخش مربوطه این کار به سادگی صورت می گیرد.

امروزه بکارگیری این شماره ها بسیار رایج بوده و چون تعرفه کمی دارند، در حال حاضر بهترین شماره تلفن برای ارتباط با خارج از کشور می باشند. در واقع برای استفاده از آنها میبایست یک شماره تلفن را در برنامه قرار دهید که پیشتر عضو شبکه اجتماعی نشده باشد تا برنامه بتواند حساب کاربری شما را ایجاد کند. برای اینکه متوجه شوید چه کسی با شما تماس گرفته است میتوانید از phone validator استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید